Uudista

Muudatused Vanemuise kevadhooajas

Valitsuse poolt kehtestatud piirangutest tulenevalt jäävad Vanemuise teatris ära kõik etendused ja muud üritused kuni 23. maini.

Muudatused mängukavas: 

  • Kevadhooaega planeeritud lavastuste “Metamorfoosid”, “Terror”“Inspektor tuleb” ja “Linda di Chamounix” esietendused lükkuvad edasi järgmisse hooaega (2021/2022).
  • Seoses piirangute pikenemisega jäävad ära lavastuse “Naiste kool” külalisetendused Tallinnas 14. ja 15. mail.
  • Soovi korral vahetab Vanemuise kassa ära jäänud etenduste piletid ümber sama lavastuse järgmistele etendustele, teistele Vanemuise teatri etendustele, asendab piletid Vanemuise kinkekutsetega või ostab tagasi. Oma soovist andke teatrile teada e-posti teel aadressil kassa@vanemuine.ee. Juhul, kui Te piletite vahetust ei soovi, saatke palun oma arveldusarve number, kuhu saab raha tagasi kanda.
  • Viirusest tingitud olukorra tõttu ei jõua ka sel kevadel lavalaudadele ooper “Põrgupõhja uus Vanapagan”. Esietenduse uueks kuupäevaks on planeeritud 07.05.2022.
    Soovi korral vahetab Vanemuise kassa tänavu mais ära jääva etenduse piletid ümber uue hooaja „Põrgupõhja uus Vanapagan“ planeeritud esietendusele 07.05.2022, asendab piletid Vanemuise kinkekutsetega või ostab tagasi.
    Juhul, kui Te piletite vahetust ei soovi, saatke palun oma arveldusarve number, kuhu saab raha tagasi kanda.
    Palun andke piletite vahetamise või tagastamise soovist teatrile teada kuni 01.06.2021 e-aadressil kassa@vanemuine.ee. Vabandame, kui vastamine ja ülekanded viibivad – anname endast parima.
22.04.2021