Turundusala

Turundusala

Kertu Tombak – kommunikatsioonijuht
kertu@vanemuine.ee – 7 440 161

Kai Rohejärv – balleti- ja muusikatoimetaja
kai@vanemuine.ee – 7 440 178

Pirgit Liblik – reklaamitoimetaja
pirgit@vanemuine.ee – 7 440 168

Aide Eendra – reklaamikunstnik
aide@vanemuine.ee

Katrin Kelpman– reklaamikujundaja
reklaam@vanemuine.ee – 7 440 162

Siivi Põldots – müügijuht
siivi@vanemuine.ee – 7 440 167

Žanna Pindma – müügiassistent
sanna@vanemuine.ee – 7 440 127

Maiken Nõmmoja – projektijuht
maiken@vanemuine.ee – 7 440 186

Anu Paavel– käskjalg

Pille Kriis – vanemkassapidaja
kassa@vanemuine.ee – 7 440 165

Kassapidajad:
Kati Kuusk / Dagmar Kivimäe / Hiie Kirsimäe