TEATRIJUHT

Toomas Peterson
toomas@vanemuine.ee

Kai Kihno - juhiabi
kai.kihno@vanemuine.ee - 7440 101

Suure maja infolaud
teater@vanemuine.ee - 7440 100

Väikese maja infolaud
teater@vanemuine.ee - 7440 170

PRODUTSENDID

Marika Goldman - produtsent
marika.goldman@vanemuine.ee +372 55644413

Marika Petti - muusikaosakonna produtsent
marika.petti@vanemuine.ee +372 56486001

TURUNDUSALA

Ave Svarts -  turundusjuht
ave@vanemuine.ee - 7 440 110

Kertu Tombak - kommunikatsioonijuht
kertu@vanemuine.ee - 7 440 161

Kai Rohejärv - balleti- ja muusikatoimetaja
kai@vanemuine.ee - 7 440 178

Deivi Tuppits - reklaamijuht
deivi@vanemuine.ee - 7 440 169

Pirgit Liblik - reklaamitoimetaja
pirgit@vanemuine.ee - 7 440 168

Aide Eendra - reklaamikunstnik
aide@vanemuine.ee

Katrin Kelpman- reklaamikujundaja
reklaam@vanemuine.ee - 7 440 162

Siivi Põldots - müügijuht
siivi@vanemuine.ee - 7 440 167

Maiken Nõmmoja - projektijuht
maiken@vanemuine.ee

Žanna Pindma - müügiassistent
sanna@vanemuine.ee - 7 440 127

Anu Paavel- käskjalg

Pille Kriis - vanemkassapidaja
kassa@vanemuine.ee - 7 440 165

Kati Kuusk - kassapidaja

Dagmar Kivimäe - kassapidaja

Hiie Kirsimäe - kassapidaja

NOORTETÖÖ

Mall Türk - noortetöö juht
mall@vanemuine.ee - 7 440 189

Mari Jalakas - noortetöö koordinaator
mari@vanemuine.ee - 7440189

Tuuli Reinthal - noortetöö assistent

Laura Annast - noortetöö juhendaja

Maris Pukk - noortetöö juhendaja

Kristin Kaha - noortetöö juhendaja

Rahel Toomik - noortetöö juhendaja

Hele-Riin Rebase - noortetöö juhendaja

Katrin Riso - noortetöö juhendaja

Jete-Ri Jõesaar - noortetöö juhendaja

 

RAAMATUKOGU

Ragne Saul - raamatukogu juhataja
ragne@vanemuine.ee - 7 440 156

Jaan Kiiv - noodikogu spetsialist
jaan.kiiv@vanemuine.ee - 7 440 156

Jaak Viller - arhivaar

FINANTSALA

Tiina Lood - finantsjuht
tiina@vanemuine.ee - 7 440 114

Helle Kass - pearaamatupidaja
helle@vanemuine.ee - 7 440 120

Tiiu Kurs - analüütik
tiiu@vanemuine.ee - 7 440 121

Salme Kuik - raamatupidaja
salme@vanemuine.ee - 7 440 122

PERSONALIALA

Keiu Kaljujärv - personalijuht
keiu@vanemuine.ee - 7 440 166

Liis Noorkõiv - personalijuhi assistent
liis@vanemuine.ee - 7 440 118

HOOAJA
KOORDINEERIMISKESKUS

Merle Nikkinen - hooaja koordinaator
merle.nikkinen@vanemuine.ee
- 7 440 104

Ülle Tinn - inspitsient

Meelis Hansing - inspitsient

Kaisa Riivald - inspitsient

Heli Anni - inspitsient

Siim Sareal - inspitsient

Anu Laanesaar - inspitsient

DRAMATURGID

Anu Tonts
anu@vanemuine.ee - 7 440 106

Sven Karja
sven@vanemuine.ee - 7 440 159

PEAKUNSTNIK

Maarja Meeru
maarja.meeru@vanemuine.ee - 7 440 123

LAVASTUSALA

Rait Randoja - lavastusala juht
rait@vanemuine.ee - 7 440 103

Maarja Liba- lavastusala produtsent
maarja.liba@vanemuine.ee - 7 440 150

DEKORATSIOONIALA

Marika Raudam - dekoratsiooniala juht
marika.raudam@vanemuine.ee - 7 440 143

Mait Sarap - dekoratsiooniala juhi assistent
mait@vanemuine.ee - 7 440 196

Ain Austa - kunstnik-butafoor

Terje Kiho - kunstnik-butafoor

Taavi Kask - kunstnik-butafoor

Andres Lindok - kunstnik-butafoor

Innari Toome - kunstnik-butafoor

Aleksandr Karzubov - kunstnik-butafoor

Indrek Ots - kunstnik-butafoor

Mart Raja - kunstnik-butafoor

Armin Luik - kunstnik-butafoor

Leenamari Pirn - kunstnik-butafoor

Katrin Pahk - kunstnik-butafoor

Jane Aus - kunstnik-butafoor

Tarvo Vassil - metallitöökoja juhataja

KOSTÜÜMIALA

Liisi Ess - kostüümiala juht
liisi@vanemuine.ee - 7 440 130

Ivika Jõesaar - kostüümiala juhi asetäitja
ivika@vanemuine.ee - 7 440 130

Raina Varep - kostüümilao juht

Aimre Pahonin - kostüümilaenutaja

Külli Kukk - juurdelõikaja

Ruth Rehme-Rähni - juurdelõikaja

Edith Ütt - juurdelõikaja

Ivi Vels - juurdelõikaja-dekoraator

Riin Palumets - juurdelõikaja-kübarategija (tööleping peatatud)

Ljubov Guzun - juurdelõikaja - kübarategija

Toomas Vihermäe - kingsepp

Valentina Kalvik - rätsep

Luule Luht - rätsep

Tia Nuka - rätsep

Elli Nöps - rätsep

Natalja Malinen - rätsep

Irina Medvedeva - rätsep

Inkeri Orasmaa - rätsep

Daisy Tiikoja - rätsep

Kaire Arujõe - rätsep

Heli Kruuse - rätsep

Anneli Vassar - rätsep (tööleping peatatud)

Marit Reinmets - rätsep

Olga Vilgats - rätsep

Kertu Lepasaar - rätsep

Hanna Annok - rätsep

Malle Värno - pesupesija

Juta Reben - riidevärvija

Maris Plado - riietaja

Anu Kõiv - riietaja

Eva Kõiv - riietaja

Kai Vahter - riietaja

Kadri Kangur - riietaja

Ode Alt - riietaja

Aive Soosaar - riietaja

Henn Laidvee - tehnik

REKVISIIDIALA

Liina Martoja - rekvisiidiala juhataja
rekvisiit@vanemuine.ee - 7 440 148

Kaie Uustal - kunstnik-rekvisiitor

Kärt Paasik - kunstnik-rekvisiitor

Mirka Porrassalmi - kunstnik-rekvisiitor

Annaleena Adamson - kunstnik-rekvisiitor

Paula Palmiste - kunstnik-rekvisiitor

Angelika Aun - kunstnik-rekvisiitor (tööleping peatatud)

GRIMMIALA

Anne-Ly Randoja - grimmiala juht
grimm@vanemuine.ee - 7 440 142

Janika Kolju - juuksur-grimeerija

Rutt Laikask - juuksur - grimeerija

Olga Belokon - grimeerija-juuksur

Erle Vannus - grimeerija-juuksur (tööleping peatatud)

Anne-Marie Kivioja-Noormaa - grimeerija juuksur

Mare Kuul - grimeerija-juuksur

Viktoria Rüster - grimeerija-juuksur

Madli Uibukant - grimeerija-juuksur (tööleping peatatud)

Maarja Lõbu - grimeerija-juuksur

Reet Laur - grimeerija-juuksur

Kelly Kullerkupp - grimeerija-juuksur

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LAVATEHNILINE JA HALDUSTEENISTUS

VALGUSALA

Andres Sarv - valgusala juht
andres@vanemuine.ee - 7 440 135

Tõnu Eimra - valgusmeister

Villu Adamson - valgusmeister

Andrus Treier - valgusmeister

Madis Fuchs - valgusmeister

Tauri Kötsi - valgusmeister

Jaanus Moor - valgusmeister

Imbi Mälk - valgusmeister

Kaspar Aus - valgusmeister

Tõnis Järs - valgusmeister

Raul Telliskivi - valgusmeister

HELI- JA VIDEOALA

Andres Tirmaste - heli- ja videoala juht
tirmaste@vanemuine.ee - 7 440 135

Toivo Tenno - vanemhelimeister

Kalev Kääpa - helimeister

Karl Lomp - helimeister

Vaiko Vreimann - helimeister

Indrek Asukül - helimeister

Vladimir Holm - helimeister

Andreas Kangur - heli- ja videomeister

Juho Porila - heli- ja videomeister

 

LAVATEHNILINE TEENISTUS

Rello Lääts - pealavameister
rello@vanemuine.ee - 7 440 151

Kaupo Jalas - vanemlavameister

Veljo Rüütli - vanemlavameister

Taivo Põder - vanemlavameister

Imre Toomeoks - vanemlavameister

Raido Kits - vanemlavameister

Ken-Konrad Kerm - vanemlavameister

Keijo Sepp -vanemlavameister

Sergei Kornev - vanemlavameister

Mart Visnapuu - lavameister

Tanel Pärn - lavameister

Jorgen Oras - lavameister

Aigar Kikkas - lavameister

Sergei Ivanov - lavameister

Reigo Harkman - lavameister

Jüri Urbel - lavameister

Urmas Poom- lavameister

Andre Luik - lavameister

Martin Remmelgas - lavameister

Risto Hanneste - lavameister

Margus Toode - lavameister

Tatjana Porossova - lavakoristaja

Ene Otsus - lavakoristaja

Tatjana Toompalu - lavakoristaja

Svetlana Karzubova - lavakoristaja

HALDUSTEENISTUS

Kalle Kukk - haldusjuht
kalle@vanemuine.ee - 7440 108

Mikk Männaste - infotehnoloogiaspetsialist
mikk@vanemuine.ee - 7440 177

Oliver Pärna - lavameister-koolitaja

Venno Virro - elektrik

Even Poltan - mehhatroonik/töökeskonnaspetsialist
even@vanemuine.ee

Viktor Porossov - majahoidja

Ivar Rask - autojuht-bussijuht

Juri Gudkov - hooldusmeister

TEENINDUSALA

Meeli Tamm - majade perenaine
meeli@vanemuine.ee - 7 440 107

Erik Makarov - teenindusjuht
erik.makarov@vanemuine.ee - 7 440 117

Malle Lainevool - suure maja administraator
malle.lainevool@vanemuine.ee - 7 440 197

Ljudmila Medvedeva - vanempuhastusteenindaja

Jelena Parhomtšuk - puhastusteenindaja

Natalja Prigoževa - puhastusteenindaja

Natalja Jeršova - puhastusteenindaja

Inge Laitinen - puhastusteenindaja

Aire Ring - puhastusteenindaja

Hille London - puhastusteenindaja

Valentina Prigoževa - puhastusteenindaja

Sirje Šuškova - puhastusteenindaja

Riina Raud - puhastusteenindaja

Nadežda Rumjantseva - puhastusteenindaja

Aljona Šlopova - puhastusteenindaja

Yulia Bessonova - puhastusteenindaja

Julia Antonova - puhastusteenindaja

Ivi Luhaäär - puhastusteenindaja

Kaisa Kamenik - vastuvõtusekretär

Merike Puura - vastuvõtusekretär

Siiri Jüris - vastuvõtusekretär

Kädi Jakobson - vastuvõtusekretär

Age Lehtmets - vastuvõtusekretär

Gajane Veeroja - vastuvõtusekretär

Kaili Pärn - majade perenaine (tööleping peatatud)

Eleri Kivistik - vastuvõtusekretär (tööleping peatatud)

Kaisa-Liisa Jazõkov - vastuvõtusekretär (tööleping peatatud)