Uudista

Vanemuise teatris algab piletite soodusmüük

Vanemuise teatri Piletisadu langetab 14.-17. septembri südaööni piletihindu. Vähemalt 30% soodsama hinnaga pileteid saab osta Tartus ja kõikjal üle Eesti toimuvatele Vanemuise teatri etendustele ja kontsertidele.

Vanemuise teatri 153. hooaja repertuaaris on enam kui 50 draama-, balleti- ja muusikalavastust, kontserti ja muud sündmust, kuhu Piletisaju ajal soodushinnaga sissepääsu soetada saab.

Piletisaju soodushinnad kehtivad ka Vanemuise teatri külalisetendustele ja kontsertidele Tallinnas, Pärnus ja Paides. Pärnu ja Paide publik saab jaanuaris külastada näiteks filmimuusika kontserti, kus solistid Rasmus Kull, Saara Nüganen, Uku Suviste ja Hanna-Liina Võsa esitavad koos Vanemuise sümfooniaorkestri ja bändiga Eesti ja maailma filmimuusika paremikku. Pärnus kõlab ka Vanemuise sümfooniaorkestri kevadkontsert.

Vanemuise teateri artistid on Tallinna publiku ees aprillis 2023, mil Rahvusooper Estonia laval etendub Gaetano Donizetti ooper „Linda di Chamounix“. Aprillis 2023 toob rahvusvahelise tantsupäeva gala Tallinnasse Vanemuise balletitrupi, mil Rahvusooperis Estonia jagatakse ühist lava Eesti rahvusballeti trupiga.

Piletisaju igal päeval tehakse lisaks eriti soodsaid päevapakkumisi, millega saab tutvuda teatri kodulehel.

Sooduspiletid on saadaval Vanemuise teatri kodulehelt, teatri suure maja kassast ja piletite müügikohtades üle Eesti. Internetist ostes palume soodustuse saamiseks kindlasti valida rippmenüüst hinnaklass „Piletisadu“ „Tavahind“ asemel.

Tutvu Piletisaju tingimustega Vanemuise teatri kodulehelt.

06.09.2022