Uudista

Vanemuise teatris algas Piletisadu

13.-16. septembrini saab Vanemuise teatri pileteid soetada vähemalt 30% soodsamalt. Piletisaju soodushinnad kehtivad ka Vanemuise teatri külalisetendustele ja kontsertidele väljaspool Tartut.

Vanemuise teatri 154. hooajal jõuab publiku ette 13 uuslavastust: seitse draamalavastust, neli muusika- ja balletilavastust ning kaks lastelavastust. Lavale tuuakse tagasi muusikal „Hüljatud“ ning balletilavastus „Romeo ja Julia“. Mängukavast leiavad teatrirõõmu draama-, balleti-, muusikali-, opereti- ja ooperilavastuste ning kontsertide austajad.

Külalisetendused

Piletisaju soodushinnad kehtivad ka Vanemuise teatri külalisetendustele ja -kontsertidele Tallinnas, Põlvas, Paides ja Viljandis.

Jaanuaris 2024 saab Põlva, Paide ja Viljandi publik osa filmimuusika galakontserdist ning mais 2024 sõidab Vanemuise teater Tallinna. 15. mail kõlab Viimsi Artiumis Vanemuise sümfooniaorkestri hooaja lõppkontsert, 21. mail mängime Eesti Draamateatris komöödiat „Naiste kool“ ning​​​​​​ 22. ja 23. mail komöödiat „Päikesepoisid“.

Kontserdid koostöös Eesti Kontserdiga

Koostöös Eesti Kontserdiga ootab Vanemuise teatri 154. hooajal ees kontserdisari „Klassika“ – „Tormiloits“, mis kõlab 14. märtsil 2024 Pärnu kontserdimajas, 15. märtsil 2024 Vanemuise kontserdimajas ja 16. märtsil 2024 Estonia kontserdisaalis. Ühiselt lõpetatakse ka kontserdihooaeg: Vanemuise sümfooniaorkestri ja Vanemuise kontserdimaja hooaja lõppkontsert toimub 10. mail 2024.

Kampaania tingimused

Soodusmüügikampaania langetab kõik Vanemuise teatri piletihinnad vähemalt 30%. Piletisaju igal päeval avaldatakse ka eriti soodne päevapakkumine, mis on leitav Vanemuise veebilehelt.

Sooduspiletid on saadaval kodulehel www.vanemuine.ee, Vanemuise suure maja kassas ja piletite müügikohtades üle Eesti. Internetist ostes palume soodustuse saamiseks kindlasti valida rippmenüüst „Tavahind“ asemel hinnaklass „Piletisadu“.

13.09.2023