Uudista

Piletisaju kampaanias müüdi enam kui 15 tuhat teatripiletit

Vanemuise teatri piletite soodusmüügi neljal päeval osteti kokku 15 159 teatripiletit, mulluse jaanuarikuu kampaaniaga võrrelduna on see ligi 25% enam.

Soodusmüügi ajal lunastatud piletitega täidaksid inimesed Vanemuise suure maja 700-kohalise teatrisaali 21 õhtuks, väikese maja 440-kohalise saali 36 õhtuks ning Sadamateatri kuni 200-kohalise saali 80 õhtuks!

Populaarseim valik

Kõige enam pileteid osteti Shakespeare’i komöödiale „Tõrksa taltsutus“, sellele järgnesid muusikal „Nunnad hoos“, lastemuusikal „Sipsik“, draama „Niskamäe naised“, McDonagh’ tragikomöödia „Mägede iluduskuninganna“, Tšehhovi näidend „Kirsiaed“ ning Tiit Palu uusversioon Eduard Vilde näidendist – „Pisuhänd 2“.

Müügiedetabeli esikümnesse mahuvad ka vaid neljal korral taas lavale toodav Léoni ja Steini operett Straussi muusikale „Viini veri“ ning draamalavastused „Vennad Lõvisüdamed“ ja „Kolm pikka naist“.

Tantsu- ja balletilavastustest osteti enim pileteid balletilavastustele „Luikede järv“ ja „Tulilind / Šahrazad“ ning laste tantsulavastusele „Naksitrallid 2: rotid ründavad“.

Vanemuise Piletisadu toimus 11.–14. jaanuarini 2023, mil müüdi vähemalt 30% soodsama hinnaga pileteid hooaja lõpuni.

Vanemuise teatri kõikide lavastustega saab tutvuda teatri repertuaaris.

Täname publikut usalduse eest!

Foto lavastusest „Tõrksa taltsutus“ / autor Maris Savik

17.01.2023