Osta pilet

Kasuta soodustust

Õpilasele, pensionärile, ISIC- ja ITIC-kaardi omanikule on pilet soodustusega 20%. Soodustus ei kehti esietendustele.

Club One kaardi omanikele on kuni 2 pileti ostmisel soodustus 10%.

PAI kaardi omanikele on kõigile Vanemuise etendustele ja kontsertidele soodustus 15%. PAI kaardi omanikel palume piletid eelnevalt broneerida kassa@vanemuine.ee, soodustus kehtib etendustele ja kontsertidele kuni 31.12.2021.

Soodustusi ei summeerita ja korraga kehtib vaid üks soodustus.

Kui meil on rõõm kohtuda lastelavastusel vaatajaga, kes pole veel 4-aastaseks saanud, siis pakume võimalust jälgida etendust 5 € sülepiletiga.

Teatri Kodu on väike teater väikestele külastajatele väiksemate etendustega ja seetõttu on ka piletihind seal meie madalaim ning kehtib kõigile vaatajatele ühesugusena ilma soodustuste ja sülepiletita. Grupisoodustus 10% alates 20-liikmelisest grupist.

Kella 6 pilet – vabade kohtade olemasolul on 1 tund enne etenduse algust kõigile üliõpilastele pääse hinnaga 9 €. Soodustus kehtib ainult Vanemuise etendustele ning ei kehti esietendustele, eriprojektidele (Nunnad hoos, Memory 2021, 1984) ja lasteetendustele Teatri Kodus.

Kassakolmapäev – hooaja jooksul igal kolmapäeval on erinev ja eriti soodne päevapakkumine, mille saab soetada nii kassast kui ka kodulehelt.

Perekaart – Perekaardi omanikele on 152. hooajal piletid soodustusega -40% järgmistel lavastustel:
draamadel – Peer Gynt, Mitte midagi, Tere, kallis!, Beatrice;
ooperil – Reigi õpetaja;
balletil – Neid oli kolm õde;
lastelavastusel – Tilda ja tolmuingel.
Määratud soodustusega piletite ostmisel soovitame kohad eelnevalt broneerida kassa@vanemuine.ee.