Osta pilet

Kasuta soodustust

Soodustusi ei summeerita ja korraga kehtib vaid üks soodustus.

> Õpilasele, pensionärile, ISIC- ja ITIC-kaardi omanikule on pilet soodustusega 20%. Soodustus ei kehti esietendustele.

> Club One kaardi omanikele on Vanemuise teatri etendustele kuni kahe pileti ostmisel soodustus 10%.

> Alla 4-aastane lastelavastuse vaataja saab soovi korral jälgida etendust 5 eurot maksva sülepiletiga.

> Teatri Kodu on väike teater väikestele külastajatele ja seetõttu on ka piletihind seal meie madalaim. Kõikidele vaatajatele kehtib seal ühesugune hind, arvesse ei lähe soodustused ning puudub ka võimalus sülepileti ostmiseks. 10% grupisoodustust saame pakkuda alates 20-liikmelisest grupist.

> Kella6pilet – vabade kohtade olemasolul pääsevad üliõpilased üks tund enne etenduse algust teatrisaali hinnaga 12 eurot pilet. Soodustus kehtib ainult Vanemuise teatri etendustele ega kehti esietendustele, eriprojektidele ja lasteetendustele Teatri Kodus.

> Kassakolmapäev – hooaja jooksul avaldame igal kolmapäeval ühe etenduse või kontserdi, kuhu pakume eriti soodsa hinnaga pileteid. Soodsa päevapakkumise saab soetada nii teatri kassast kui ka kodulehelt.

> Pilet ligipääsetavatele etendustele, mis on varustatud kirjeldustõlke ja subtiitritega vaekuuljate ja vaegnägijate jaoks, maksab 12 eurot. Samas hinnas sooduspileti saab soetada ka vaegkuulja või vaegnägija saatja.
Tutvu ligipääsetavate etendustega.
Kohtade broneerimine toimub telefonil 7440165 või e-posti teel kassa@vanemuine.ee.

> Perekaardi omanikele on piletid 40% soodsamad, tutvu lavastustega.
Määratud soodustusega piletite ostmisel soovitame kohad eelnevalt broneerida Vanemuise teatri kassas, kirjutades kassa@vanemuine.ee.