Külasta meid

Parkimine

Vanemuise teatrimajade juures parkides palume järgida Tartu linna ja eraparklate parkimiskorraldust. Tutvu parkimisvõimalustega teatrimajade kaupa …

Loe edasi

Vanemuise teatri suur maja

Vanemuise teatri suur maja asub aadressil Vanemuise 6. Suures majas asub teatri kassa, mis on avatud E-R 10-19 (välja arvatud riigipühadel) ja L-P tund enne etendust.
Kassaga saab ühendust e-aadressil kassa@vanemuine.ee ja telefonil 7440 165.
x
Parkimine suure maja juures: maja ees SNABB rakenduse kaudu, Tartu Maakohtu parkla, Vanemuise tänav, Tartu Ülikooli raamatukogu parkla. Palume järgida kehtestatud parkimistingimusi!

Loe edasi

Vanemuise teatri väike maja

Vanemuise teatri väikene maja asub Vanemuise 45a. Väikese maja kassa on avatud tund enne etendust. Kassa telefoni nr on 7440 160.
x
Parkimine väikese maja juures: maja hoovis SNABB rakenduse kaudu (sisenemine Tiigi tänavalt), Vanemuise tänav, Tiigi tänav, Õpetaja tänav. Palume järgida linna poolt kehtestatud parkimistingimusi! Maja ees parkimine keelatud, va kaks invaparkla kohta!

Loe edasi

Sadamateater

Sadamateater asub Soola 5b. Sadamateatri kassa on avatud tund enne etendust. Kassa tel nr on 7344 248.
x
Parkimine Sadamateatri juures: Soola tänava T5 parkla (Turusilla parkla) ja Väike-Turu tn 2 parkla (Sadamaturu parkla). Palume järgida parkimistingimusi!

Loe edasi

Teatri Kodu

Teatri Kodu asub Lutsu 2. Teatri Kodu on avatud K-L kell 11-18 (P tund enne etendust). Teatri Kodu kassa tel nr on 7461 060.
x
Parkimine Teatri Kodu juures:
Tartu kesklinn (A-piirkond). Parkimine on tasuline E-R 8-19 ja L 11-17.

Muudatused mängukavas

Kui Vanemuise teatri tõttu jääb etendus ära, vahetatakse pilet soovi korral ümber sama lavastuse mõnele järgmisele etendusele või ostetakse tagasi viie tööpäeva jooksul.

Loe edasi

Hilinemine

Vanemuise teater peab oma publikust lugu ja etendused algavad täpselt piletil näidatud ajal. Hilinenud külastajad lubatakse suures ja väikeses majas 1. vaatuse ajaks rõdudele, aga seda vaid siis, kui see ei sega etendust ja leidub vabu kohti. Sadamateatris hilinejaid saali ei lubata.

Loe edasi

Pildistamine ja filmimine

Etenduste pildistamine ja filmimine segab näitlejaid ja kaaspublikut, seepärast on igasugune etenduse või kontserdi salvestamine lubatud vaid erikokkuleppel Vanemuise teatri turundusosakonnaga.

Loe edasi

Tiitrid

Tutvu lavastustega, kus näitame eesti-, inglise- või soomekeelseid tiitreid.

Loe edasi