Telli lisaks

Telli vaheajaks

Soovitame laua ette tellida kohviku kodulehelt, samuti saab tellimuse teha enne etendust fuajeekohvikutes. Lisainfo telefonil 7 440 140.

Loe edasi

Korralda üritus

Teatris saab korraldada erinevaid sündmusi – suurtest kogu maja hõlmavatest üritustest kuni väikeste koosviibimisteni.

Loe edasi

Broneeri banketiruum või Irdi tuba

Teatriõhtu meeleoluka lisana kutsume vaatajaid veetma etendusele eelnevaid hetki ja vaheaega kas banketiruumis või endise teatrijuhi Kaarel Irdi kabinetis. Banketiruum mahutab 20-25 inimest. Irdi tuba on sobiv kuni 15 külalisele.
Ruumi saab broneerida Vanemuise kassas või e-maili või telefoni teel (kassa@vanemuine.ee, 7 440 165).

Loe edasi

Korralda sünnipäev

Sünnipäev teatris on järjest populaarsem idee – soovitame broneerida piletid soovitud etendusele, tellida külalistele ekskursioon, etenduse kavad ja vaheajaks kohvilaud.

Loe edasi

Kasuta tiitreid

Vanemuise suures ja väikeses majas on kasutusel personaalne tiitrite süsteem, mis võimaldab tiitreid jälgida lisaks lava kohal olevale tabloole ka nutiseadmes.

Loe edasi

Vaata näitusi

Vanemuise teatrimajades korraldatakse mitu korda aastas näitusi.

Loe edasi

Osale ekskursioonil

Kutsume kõiki tutvuma Vanemuise suure ja väikese majaga! Ekskursioonid suures majas toimuvad laupäeviti kell 17:15 enne etendust.

Loe edasi

Kasuta lastehoidu

Tahad teatrisse tulla ja pole lapsehoidjat? Vanemuise teatri suures majas on meil Kollase Kassi lastetuba, kus lapsed saavad sõbralike publikuteenindajate järelvalve all etenduse ajal mängida.

Loe edasi

Broneeri hotellipakett

Kui tuled teatrisse kaugemalt, uuri kindlasti Tartu hotellide majutusvõimaluste kohta.

Loe edasi

Laenuta kostüüme

Tartu suurim, enam kui 4000 kostüümiga Vanemuise teatri kostüümilaenutus on avatud kolmapäevast reedeni kell 12-18:30. Esmaspäeviti kell 10-17 oodatakse kostüüme tagasi lattu. Teisipäeviti võetakse aga vastu oma külastushuvist eelnevalt teada andnud gruppe.

Loe edasi