Telli lisaks

Telli vaheajaks

Etenduste vaheaegadel teenindab publikut kohvik Shakespeare. Soovitame laua ette tellida kohviku kodulehelt, samuti saab tellimuse teha enne etendust fuajeekohvikutes. Lisainfo telefonil 7 440 140.

Korralda üritus

Teatris saab korraldada erinevaid sündmusi – kogu maja hõlmavatest suurtest üritustest kuni väikeste koosviibimisteni.
x
Ka sünnipäev teatris on järjest populaarsem idee – soovitame broneerida piletid soovitud etendusele, tellida etenduse-eelne ekskursioon, etenduse kavad ja vaheajaks kohvilaud.

Loe edasi

Broneeri privaatne Irdi tuba

Teatriõhtu meeleoluka lisana kutsume vaatajaid veetma etendusele eelnevaid hetki ja vaheaega endise teatrijuhi Kaarel Irdi toas.
x
Ruumi saab broneerida Vanemuise teatri kassas kohapeal, kirjutades kassa@vanemuine.ee või helistades 7 440 165.

Loe edasi

Vaata näitusi

Vanemuise suure ja väikese maja publikugaleriis on teatripublikule nautimiseks mitmeid näitusi, mis vahetuvad mitu korda hooajal.

Loe edasi

Kasuta lastehoidu

Tahad teatrisse tulla ja pole lapsehoidjat? Vanemuise teatri suures majas on lastetuba. Samal ajal kui vanemad naudivad etendust, saavad lapsed sõbralike publikuteenindajate järelevalve all mängida.

Loe edasi

Broneeri hotellipakett

Kui tuled teatrisse kaugemalt, uuri kindlasti Tartu hotellide majutusvõimaluste kohta.

Loe edasi

Laenuta kostüüme

Tartu suurim, enam kui 4000 kostüümiga Vanemuise teatri kostüümilaenutus on avatud kolmapäevast reedeni kell 12-18.30. Esmaspäeviti kell 10-17 oodatakse kostüüme tagasi lattu. Teisipäeviti võetakse aga vastu oma külastushuvist eelnevalt teada andnud gruppe.
x

Loe edasi