Uudista

Vanemuises algab Piletisadu!

Vanemuise teater korraldab 6. – 8. jaanuarini kõigile 150. hooaja piletitele soodusmüügi. Tartus ja kõikjal üle Eesti toimuvatele Vanemuise etendustele on piletid vähemalt 30% soodsamad.

Paljud piletid on 6. – 8.01 veelgi parema hinnaga. Samuti on igal Piletisaju päeval eriti soodne päevapakkumine, mille saab soetada nii kassast kui ka internetis. Suure maja kassas ootab piletiostjaid ka loosiratas.

Sooduspiletid on saadaval kodulehel www.vanemuine.ee

Internetist ostes palume soodustuse saamiseks kindlasti valida rippmenüüst hinnaklass “Piletisadu” “Tavahind” asemel.

Samuti saab pileteid soetada Vanemuise teatri kassades ja piletite müügikohtades üle Eesti.

Piletisaju soodushinnad kehtivad mujalgi Eestis toimuvatele Vanemuise külalisetendustele: Tallinnas, Pärnus, Viljandis ja Paides. 30% soodustus kehtib näiteks Tallinnas toimuvate muusikalide “Kaunitar ja koletis” ja “Ooperifantoom” etenduste piletitele.

Soodustusi ei liideta – korraga saab kasutada kas Piletisaju hinda või mõnda muud kehtivat soodustust. Pidage meeles, et kampaania soodushind ei laiene varasematele broneeringutele ega kehti etendustele Teatri Kodus.

Lisainfo Vanemuise lavastuste ja sooduspakkumiste kohta leiate kodulehelt, küsimuste korral aitab lahkesti Vanemuise teatri kassa 7440 165.

Kampaania tingimused ja päevapakkumised leiad SIIT.

05.01.2020