Uudista

Vanemuises algab Piletisadu!

Vanemuise teater korraldab 4. – 6. septembrini kõigile 148. hooaja piletitele soodusmüügi. Tartus ja kõikjal üle Eesti toimuvatele Vanemuise etendustele on piletid vähemalt 30% soodsamad.

Paljud piletid on 4. – 6.09 veelgi parema hinnaga. Samuti on igal Piletisaju päeval eriti soodne päevapakkumine, mille saab soetada nii kassast kui ka internetis. Väikese maja kassas ootab piletiostjaid ka loosiratas.

Sooduspiletid on saadaval kodulehel www.vanemuine.ee. Internetist ostes palume soodustuse saamiseks kindlasti valida rippmenüüst rida “Piletisadu” rea “Tavahind” asemel. Ja nagu ikka, saab pileteid soetada Vanemuise teatri kassas ja kõikides müügikohtades üle Eesti.

Piletisaju soodushinnad kehtivad mujalgi Eestis toimuvatele Vanemuise külalisetendustele: Tallinnas, Jõhvis, Pärnus, Paides, Rakveres. 30% soodustus kehtib näiteks Tallinnas toimuvate “Hüljatute” ja “Mamma Mia!” etenduste piletitele.

Soodustusi ei liideta – korraga saab kasutada kas Piletisaju hinda või mõnda muud kehtivat soodustust. Pidage meeles, et kampaania soodushind ei laiene varasematele broneeringutele ega kehti etendustele Teatri Kodus.

Lisainfo Vanemuise lavastuste kohta leiate kodulehelt, küsimuste korral aitab lahkesti Vanemuise teatri kassa 7440 165. Piletisaju ajal on avatud väikese maja kassa E –  K 10-19, Vanemuise 45a (suur maja on renoveerimiseks suletud).

01.09.2017