Uudista

Vanemuises algab Piletisadu!

Vanemuise teater korraldab 9. kuni 11. jaanuarini soodusmüügi kõigile 147. hooaja piletitele. Tartus ja kõikjal üle Eesti toimuvate Vanemuise etenduste piletid on vähemalt 30% soodsamad.

Paljud piletid on 9.-11.01 veelgi parema hinnaga, info selle kohta on leitav esmaspäevast Vanemuise kodulehel Piletiinfo rubriigis.

Samuti on igal Piletisaju päeval eriti soodne päevapakkumine, mis on saadaval suure maja kassas ja internetis. Suure maja kassas ootab piletiostjaid ka loosiratas.

Piletisaju soodushinnad kehtivad ka juhul, kui soovite näha Vanemuise külalisetendusi Tallinnas, Jõhvis, Paides või Pärnus. 30% soodustus kehtib näiteks Tallinnas toimuvate “Lotte Unenäomaailmas” ja “Ooperifantoomi” etenduste piletitele.

Internetist ostes palume soodustuse saamiseks kindlasti valida rippmenüüst rida “Piletisadu” rea “Tavahind” asemel. Ja nagu ikka, saab pileteid soetada Vanemuise teatri kassas ning Piletimaailma ja Piletilevi müügikohtades.

Pidage meeles, et soodushinnaga ei saa välja osta broneeringuid ja Teatri Kodu pileteid!

Lisainfot Vanemuise lavastuste kohta leiab kodulehelt, küsimuste korral aitab lahkesti Vanemuise teatri kassa 7440 165. Piletisaju ajal on kassa avatud E – K kell 10-19.

06.01.2017