Uudista

Vanemuises algab Piletisadu!

Vanemuise teater korraldab 12. kuni 14. septembrini soodusmüügi kõigile 147. hooaja piletitele. Tartus ja kõikjal üle Eesti toimuvatele Vanemuise etendustele on piletid vähemalt 30% soodsamad.

Paljud piletid on 12. – 14.09 veelgi parema hinnaga. Samuti on igal Piletisaju päeval eriti soodne päevapakkumine, mis on saadaval suure maja kassas ja internetis. Suure maja kassas ootab piletiostjaid ka loosiratas.

Internetist ostes palume soodustuse saamiseks kindlasti valida rippmenüüst rida “Piletisadu” rea “Tavahind” asemel. Ja nagu ikka, saab pileteid soetada Vanemuise teatri kassas ja Piletimaailma ning Piletilevi müügikohtades.

Piletisaju soodushinnad kehtivad ka juhul, kui soovite näha Vanemuise külalisetendusi Tallinnas, Viljandis või Pärnus. 30% soodustus kehtib näiteks Tallinnas toimuvate “Lotte Unenäomaailmas” ja “Ooperifantoom” etenduste piletitele.

Pidage meeles, et soodushinnaga ei saa välja osta broneeringuid ja Teatri Kodu pileteid!

Lisainfot Vanemuise lavastuste kohta leiab kodulehelt, küsimuste korral aitab lahkesti Vanemuise teatri kassa 7440 165. Piletisaju ajal on kassa avatud E – K kell 10-19.

09.09.2016