Uudista

Vanemuise toetajaks saab Tartu ettevõte Metec

Täna, 29. märtsil allkirjastas Vanemuise teater koostöölepingu Tartu ettevõttega Metec, millega saab Metecist Vanemuise toetaja kolmeks järgnevaks aastaks.   

Vanemuise teatrijuhi Toomas Petersoni sõnul on suurepärane, et teater saab toetajana juurde Tartus tegutseva kohaliku ettevõtte. „Tartu inimesed armastavad Vanemuise teatrit väga ja on suurepärane, et ka linna ettevõtjad leiavad põhjuse just teatrit toetada. Kindlasti on suurte kogemuste- ja teadmistepagasiga rahvusvahelisel ettevõttel palju pakkuda ka lisaks rahalisele toetusele – edaspidi võib koostöö hõlmata ka lavastuse ettevalmistamiseks vajalikke tehnilisi tegevusi.“

Meteci tegevjuht Toomas Lepp: „Toetatavate projektide valikul on meie jaoks hästi oluline organisatsioonide jätkusuutlikkus ja tugev meeskond. Vanemuine oma 150 aastase ajalooga on siin heaks näiteks ja ka Metecile suureks eeskujuks ning meil on hea meel seista teatri kõrval nendel märgilistel aastatel.“

Meteci toel tuleb Vanemuise teatris välja suvelavastus „Kirvetüü“, mis esietendub 27. juunil 2019 Kammivabriku sündmuskeskuses.

Metec on 1993. aastal asutatud Tartus asuv erakapitalile kuuluv Eesti juhtiv tööstus ja tehnoloogia ettevõte, kes pakub tootearendus ja tootmisteenuseid klientidele erinevatest tööstussektoritest üle maailma. Metec toetab spordi-, kultuuri-, haridus- ja heategevusprojekte, mis aitavad eelkõige kaasa kohaliku st Tartu ja selle lähiümbruse        elu edendamisele ning millised kõnetaks laiemat hulka kohalikust kogukonnast.

29.03.2019