Uudista

Vanemuise teatris algas piletite soodusmüük

11.–14. jaanuarini saab Vanemuise teatris pileteid soetada vähemalt 30% soodsamalt. Piletisaju soodushinnad kehtivad ka Vanemuise külalisetendustele Tallinnas, Jõhvis, Paides ja Pärnus.

Vanemuise teatri 153. hooaja kevadpoolaastal esietendub Vanemuise teatris kaheksa uuslavastust. Viis uuslavastust jõudis publiku ette möödunud poolaastal. Mängukavas on uut, aga ka algupärandile tuginevaid lavastusi, mille hulgast leiavad teatrirõõmu draama-, balleti-, muusikali-, opereti- ja ooperilavastuste ning kontsertide austajad.

Piletisaju ajal on kõik Vanemuise teatri piletid vähemalt 30% soodsamad! Lisaks on igal Piletisaju päeval eriti soodne päevapakkumine, mis on hõlpsasti leitav Vanemuise veebilehel.

Piletisaju soodushinnad kehtivad ka Vanemuise teatri külalisetendustele ja -kontsertidele Tallinnas, Jõhvis, Paides ja Pärnus. Pärnus ja Paides saab nautida näiteks filmimuusika kontserti, Tallinnas Rahvusooperis Estonia ooperilavastust „Linda di Chamounix“ ning Jõhvi kontserdimajas ja Tallinnas Viimsi Artiumis Vanemuise sümfooniaorkestri lõppkontserti.

Soodustusi ei liideta – korraga saab kasutada kas Piletisaju hinda või mõnda muud kehtivat soodustust. Kampaania soodushind ei laiene varasematele broneeringutele.

Sooduspiletid on saadaval kodulehel www.vanemuine.ee, Vanemuise suure maja kassas ja piletite müügikohtades üle Eesti. Internetist ostes palume soodustuse saamiseks kindlasti valida rippmenüüst „Tavahind“ asemel hinnaklass „Piletisadu“.

Lisainfo Vanemuise lavastuste kohta leiate kodulehelt.

Küsimuste korral aitab lahkesti Vanemuise teatri kassa kassa@vanemuine.ee või 744 0165 (E-R kell 10-19). Piletisaju hinnad kehtivad 11.–14. jaanuarini 2022 ja sooduspiletid on saadaval kuni kohti jätkub.

10.01.2023