Uudista

Vanemuise teatri Piletisajus müüdi ligi 12 000 piletit

Vanemuise teatri piletite soodusmüügi kestel müüdi nelja päevaga kokku 11 928 piletit.

Vanemuise teater on Piletisaju müügitulemusega väga rahul ning tänab publikut usalduse eest! Pileteid osteti lausa nii palju, et soodusmüügi ajal lunastatud piletitega täidaksid inimesed Vanemuise suure maja 700-kohalise teatrisaali 17 õhtuks.

Vanemuise teatrijuht Kristiina Alliksaar tõdes, et Piletisajul on Vanemuise teatris tugev traditsioon ja publik teab seda ka oodata. Sama põnev on see ka teatritegijatele. „Läbi Piletisaju on teatritegijatel põnev saada oma tööle kiiret tagasisidet – millisele lavastusele ostetakse esimene pilet, millised lavastused pälvivad sel korral publiku suurema tähelepanu. Soe tunne on, et teatrit usaldatakse sedavõrd, et pileteid ostetakse ka lavastustele, millel ei ole veel esietendust olnudki. Oleme järelikult õigel teel ja publikule väga tänulikud,“ avaldas Alliksaar.

Populaarseim valik

Kõige enam pileteid osteti heatujumuusikalile „Nunnad hoos“. Sellele järgnesid draamalavastused „Niskamäe naised“, „Vennad Lõvisüdamed“, „Soomusrong nr 7“, „Pangarööv“, „Inspektor tuleb“, „Kõik minu emast“ ja „Tõrksa taltsutus“. Müügiedetabeli esikümnesse mahuvad ka balletilavastus „Luikede järv“ ning draamalavastus „Kaalud“.

Huvi oli suur ka lastelavastuste etenduste vastu. Isegi Piletisaju esimene pilet osteti 12. jaanuari südaööl kell 00:01 just lastelavastuse etendusele „Punamütsike“. Lastele suunatud lavastuste piletimüügi esiviisiku moodustavad „Vennad Lõvisüdamed“, „Tilda ja tolmuingel“, „Naksitrallid 2: rotid ründavad“, „Viks ja Koba“, „Punamütsike“ ning „Sööbik ja Pisik“.

Vanemuise Piletisadu toimus 12.–15. jaanuarini 2022 ja selle ajal müüdi vähemalt 30% soodsama hinnaga pileteid hooaja lõpuni.

Vanemuise teatri kõikide lavastustega saab tutvuda teatri repertuaaris.

17.01.2022