Uudista

Vanemuise teatri autopartneriks sai Amserv

Vanemuise teater ja Amserv Grupp AS allkirjastasid 20. veebruaril 2023 autopartnerlust kinnitava koostöölepingu, mille järel sai teater enda kasutusse linnamaasturi Toyota Corolla Cross.

Vanemuise teatrijuhi Kristiina Alliksaare sõnul saab teatriime sündida vaid siis, kui tegijatel on kindel ja turvaline. „Liikluses saab peale juhioskuse selles kõige suuremat tuge pakkuda turvaline ja kvaliteetne auto. Just seepärast on Amserv kindla partnerina meile oluline, lubame omalt poolt olla neile vähemalt sama pühendunud partner kui nemad on meile,“ ütles Alliksaar.

Vanemuisega on Amserv koostööd teinud ka varasematel perioodidel. „On hea meel, et oleme leidnud võimaluse ja ühise huvi selline koostöö taastada,“ sõnas Amserv Grupi AS tegevjuht Rene Varek.

„Meie jaoks on tähtis, et liiklusvahendid, mida Vanemuine kasutab, oleksid turvalised, mugavad ja säästlikud. Toyota sõidukid seda just on. Mugavus ning turvalisustunne sõitudel etendustele ja tagasi on kindlasti vajalik igale teatri töötajale ning meie omalt poolt proovime sellele kaasa aidata. Taasalustatud koostöö raames loodame laiapõhjalisemale koostööle, mis oleks põnev ja kasulik mõlemale osapoolele,“ rääkis Varek.

Amserv on eesti kultuuri ja sporti toetanud oma algusaegadest peale – 31 aasta jooksul on neil olnud väga palju erinevaid projekte ning koostööpartnereid nii kultuuri kui spordi valdkonnas. Pikemaaegsed koostööpartnerid on Amservi jaoks olnud Rahvusooper Estonia ja Eesti Draamateater. 

„Meil on siiras heameel, et sellel aastal lisandub Amservi koostööpartnerite nimekirja lisaks Vanemuise teatrile ka Endla teater Pärnus. Meie jaoks on oluline, et saame toetada kultuurikogukondi linnades, kus Amserv tegutseb. Teater on iga linna kultuuritempel ja sellise väärt asutuse toetamine on meile suureks auks,“ rõhutas Amserv Grupi AS tegevjuht Rene Varek.

Lepingu allkirjastasid Vanemuise teatrijuht Kristiina Alliksaar ja Amserv Tähe tegevjuht Marek Pärli. Fotod: Virge Ratasepp

20.02.2023