Uudista

Vanemuise teater lubab täita ühe unistuse!

Järgmise aasta alguses tuleb Vanemuise teatris välja lavastus, mis uurib unistamise kaduvat kunsti ning ilu kaasaegses maailmas. Avarama jalgealuse saamiseks soovib  lavastusmeeskond uurida Eesti inimeste huvitavaid, põnevaid, valusaid, koomilisi või ka igavaid kogemusi seoses unistamisega. Tänuväärne on iga mõttekild, mis leiab oma tee läbi alloleva küsitluse proovisaali. Saadud vastuste najal asub lavastusmeeskond hilissügisel unistamise lõpututel radadel rändama, lootuses 21. jaanuaril toimuvaks esietenduseks  maha märkida teekond, mida mööda teisigi kaasa kutsuda.

Selleks, et vastamine paeluvamalt sujuks ning mängus oleks ka sõrmeotsatäis närvikõdi, avaneb ühel õnnelikul erakordne võimalus liikuda sammuke lähemale oma Kõige Suurema Unistuse täitumisele. Nimelt on lavastuse trupp seadnud endale eesmärgiks teha kõik endast olenev, et ühe õnneliku vastanu Kõige Suurem Unistus täituks. Teatris on kõik võimalik!

Küsitluse leiad siit. Palume vastata kuni 30.09.2020

Unistusi jäävad ootama Reimo Sagor, Jaanus Tepomees, Veiko Porkanen, Jaanus Nuutre ja  Oliver Issak.

Kõikide vastanute vahel loositakse lisaks ühe unistuse täitmisele välja 2×2 piletit uuslavastuse “Ulmlejad” vabalt valitud etendusele.

17.09.2020