Uudista

Vanemuise teater liitub PAI algatusega

Vanemuise teater liitus PAI algatusega, et tunnustada meditsiiniõdesid ja hooldustöötajaid ning pakkuda neile meeldejäävaid elamusi.

Kodanikualgatuse PAI eesmärk on kutsuda kõiki üles märkama ja tunnustama koroonakriisis väsimatult tegutsenud ja jätkuvalt meie elude eest võitlevaid õdesid ning hooldustöötajaid ja võimaldama neil kriisi taandudes võtta veidi aega iseendale. Ühtlasi juhitakse kodanikualgatusega avalikkuse ja riigijuhtide tähelepanu vajadusele meie õdede ja hooldustöötajate töötingimusi parandada, tööd väärtustada ja sissetulekuid tõsta.

PAI on reaalne, silmale nähtav ja käega katsutav tänuavaldus õdedele ja hooldustöötajatele, kes hoolitsevad meie tervise eest ja võitlevad pandeemias meie elude eest, tehes oma tööd peamiselt nähtamatult. Tahame kinkida neile oma tänu koos reaalse emotsiooniga sõltumata sellest, millises linnas, vallas, haiglas või hooldekodus õed ja hooldustöötajad täna igapäevaselt tegutsevad.

Algatusega antakse õdedele ja hooldustöötajatele nn PAI kaardid, mida kaardi saajatel on võimalik kasutada algatusega liitunud turismi-, kultuuri- ja meelelahutusettevõtetes üle Eesti kuni käesoleva aasta lõpuni, võttes veidikeseks aja maha tööst ja igapäevastest muredest. Algatust toetab tänaseks juba enam kui 1600 eraisikut ja ettevõtet.

Rohkem infot PAI kampaania kodulehelt

22.04.2021