Uudista

Vanemuise teater avab 6. septembril juubelihooaja

Teater Vanemuine tähistab sel hooajal 150. sünnipäeva. Juubelihooajal on tulekul 12 esietendust, kahe suure muusikali taasesietendused, kontserdid ja galad. Toimuvad pop-up kontserdid, publikukohtumised, ekskursioonid, konverents, festivalid ning loomulikult saab väärikat sünnipäeva tähistada suure juubelipeoga, mis leiab aset hooaja lõpus.

150. hooaeg saab alguse reedel, 6. septembril, mil avame suure maja uksed linnarahvale. Külastajad ootame majja juba kell 15. Toimuvad ekskursioonid teatrimaja tagaruumidesse ja töökodadesse, aga ka lavale ja selle alla. Lisaks on külastajatel võimalik osaleda eri töötubades, teritada mälu teatriajaloo loengul, uudistada teatraalset väljapanekut laadal ning kunstinäitust fuajees. Kehakinnitust pakub pannkoogikohvik Shakespeare’i terrassil. Hooaja avaüritusel on omal kohal ka kogu juubelihooaja repertuaari tutvustamine.

Kell 19 algab hooaja avaetendus – laval on taas möödunud hooaegadel publiku südameid võitnud ballet “Don Juan”.

Teatriaastale annab hoo sisse traditsiooniline Piletisadu, mis leiab aset 4.-6. septembrini. Kogu juubelihooaja repertuaari on võimalik soetada kuni 30% soodsamalt.

Ole sündmustega kursis ja märgi end tulijaks hooaja avamise Facebooki üritusel – Vanemuise teatri 150. hooaja avamine.

Piletid kogu juubelihooaja etendustele on müügil Vanemuise kodulehel ja piletimüügipunktides.

Kaasahaaravat teatrihooaega kõigile!

12.08.2019