Uudista

Vanemuise suures majas ja kontserdimajas toimub traditsiooniline aastalõpuball

Sel pühapäeval, 30. detsembril algusega kell 19 toimub Vanemuise suures majas ja kontserdimajas traditsiooniline aastalõpuball. Õhtu perenaine ja peremees on tänavu Maria Annus ja Jaanus Tepomees.

Nagu aastavahetuspeole kombeks, on kavas palju pidulikkust ja head meelelahutust.

Vanemuise kontserdimaja laval mängib tantsuks Vanemuise sümfooniaorkester Endel Nõgene juhatusel, astuvad üles Birgit ja Tanja ning ansambel Swingers ning Lauri “Frank Sinatra” Liiv.

Kohvikus Shakespeare laulab Merili Johanson, keda saadab Kusti Lemba ja loomulikult esineb vana hea tuttav, ansambel “Läbi Linna”.

Öökontserdil esineb vokaalansambel The Others, mille solistiks Mikk Saar.

Suure maja lavalt tervitavad teid tuntud headuses kõik Vanemuise trupid. Balletiartistid esitavad elegantse džässtantsulavastuse „Ellington Suite“. Lavastaja-koreograaf on Georgia Hyrkäs ning tantsivad Amy Bowring, Sayaka Nagahiro, Laura Quin, Alexandra Foyen, Raminta Rudžionyte, Darli Iakovleva, Mirell Sork, Gerardo Avelar, Lawrence Massie, Matthew Jordan, Gus Upchurch, Benjamin Kyprianos ja Walt Isaacson.

Draamatrupp teeb muhedat nalja sketšietenduses „Kes ei tööta, see ei söö!“. Lavastaja on Jaanus Tepomees, laval on Priit Strandberg, Ragne Pekarev ja Andres Mähar.

Vanemuise sümfooniaorkester paitab maestro Paul Mägi juhatusel kõrva kavaga „Põhjala Strauss“. Solistid Laura Miilius ja Susann-Elisabeth Kisla.

Avatud on lastetuba. Kogu õhtu vältel on võimalik erinevatelt ekraanidelt jälgida Vanemuise teatrisaali programmi.

Vanemuise teater soovib kõigile tujuküllast aastalõppu ja elamusterohket uut teatriaastat!

28.12.2018