Uudista

Vanemuise Kollase Kassi Suvekooli on avatud registreerimine

Vanemuise teater ootab 14 – 18. aastaseid noori ka sel suvel Kollase Kassi Suvekooli. Suvekool toimub 17. – 26. augustini Sadamateatris Kristo Tootsi ja Katrin Kalma juhendamisel.

Suvekooli õpilased saavad kaasa teha lavastuses, mis valmib kümnekonna päeva jooksul juhendajate käe all. Lisaks õpitakse juurde teatritehnilisi oskuseid. Sel aastal on suvekooli keskmes sõnalavastus. Suvekooli esietendus on 26. augustil kell 19 Vanemuise Sadamateatris.

Suvekooli trupp valitakse prooviesinemisel, mis toimub 14. mail kell 14 – 18 Sadamateatris. Prooviesinemiseks tuleb ette valmistada üks proosapala või luuletus ning midagi, mida hästi osatakse (laulmine, tantsimine, pillimäng vms). Prooviesinemisele registreerimise tähtaeg on 10. mai, Registreerimisinfo palume saata aadressil kollanekass@vanemuine.ee ning märkida osaleja nimi, vanus, kool, elukoht, meiliaadress, telefoninumber ja ka lapsevanema nimi, telefoninumber ja meiliaadress.

Kollase Kassi Suvekooli osalustasu on 105 EUR, mis sisaldab lõunasööke. Õppetöö toimub iga päev (k.a. L ja P) reeglina kella 10 – 17ni, vajadusel ka pikemalt. Ööbimist ja teisi toidukordi teater ei taga.

Vanemuine korraldab Kollase Kassi Suvekooli alates 2010. aastast. Suvekooli raames on valminud draamalavastused, muusikalid ning ooper.

Loe suvekooli tutvustust ka: https://www.vanemuine.ee/kollase-kassi-suvekool/
Kollane Kass Facebookis: https://www.facebook.com/teatervanemuinekollanekass/7

14.05.2018