Uudista

Vanemuine tähistab rahvusvahelist balletipäeva otseülekandega lavalt

Homme, 23. oktoobril tähistab Vanemuise balletitrupp rahvusvahelist balletipäeva avaliku treeningtunniga suure maja laval. Tund algab kell 17, millest teeme ülekande ka Facebooki vahendusel.

Tuleme rahvusvahelise balletipäeva puhul vastu meie külastajate ammusele soovile näha balletiartistide igapäevast tööd. Suure maja laval toimuvat kommenteerib Vanemuise balletijuht Mare Tommingas ja vaatama on oodatud kõik huvilised. Üritus on tasuta.

Kogu programmist toimub otseülekanne Vanemuise teatri Facebooki lehel.

Peale treeningut jagavad balletiartistid soovijatele autogramme.

Kell 19 pakume vaatamiseks värsket, sügavalt tunnetuslikku ja visuaalselt põnevat balletti “Lageda laulud”. Piletid etendusele saab osta www.vanemuine.ee.

Lisaks saab kogu päeva vältel osta soodushinnaga -30% pileteid kõigile juubelihooaja tantsu- ja balletietendustele. Sooduspiletid on saadaval Vanemuise kassas ja kodulehel.

Balletimaailma telgitaguste tutvustamise internetis ehk World Ballet Day LIVE’i on algatanud viis suurt balletiteatrit The Australian Ballet, Bolshoi Ballet, The Royal Ballet, The National Ballet of Canada ja San Francisco Ballet. LIVE leiab sel aastal aset 23. oktoobril, kui 22 tunni jooksul näidatakse publikule kõike seda, mis toimub maailma tipptasemel balletiteatrites.

 

22.10.2019