Uudista

Vanemuine annab seitse muusikalikontserti „Memory“

Homsest, 9. jaanuarist alustab Vanemuine juba viieteistkümnendat aastat üle-eestilist tuuri muusikalikontsertidega „Memory“. Vanemuise sümfooniaorkester ja solistid esitavad laule tuntud muusikalidest Tartus, Pärnus, Jõhvis, Paides ja Tallinnas. Sel aastal 9. – 27. jaanuarini kokku seitse korda.

Vanemuise sümfooniaorkestri ja bändi saatel astuvad lavale Marko Matvere, Mikk Saar, Tanja Mihhailova-Saar, Rasmus Kull, Kärt Anton ning Vanemuise kooriartistid Katrin Kapinus, Siiri Koodres, Risto Orav ja Oliver Timmusk. Kontsertide konferansjeeks on Hannes Võrno, dirigeerib Martin Sildos.

Esitusele tulevad lood muusikalidest, mis on praegu Vanemuise mängukavas, nagu „Kaunitar ja koletis“ ja „Hüljatud“, aga ka varasematest publiku lemmikutest „Chess“, „Ooperifantoom“, „West Side Story“ jt.

„Memory 2019“ toimub 9. ja 24.01 kell 19, 20.01 kell 16 Vanemuise suures majas. 19.01 kell 19 Pärnu kontserdimajas, 23.01 kell 19 Jõhvi kontserdimajas, 25.01 kell 19 Paide Muusika- ja Teatrimajas ja 27.01 kell 16 Estonia kontserdisaalis.

Vanemuise e-poes on saadaval ka CD „Memory Gold“. Sellele on salvestatud Eesti artistide esituses parimaid palu muusikalidest nagu „Evita“, „Jesus Christ Superstar“, „Ooperifantoom“, „Cats“, „Chess“, „Ämbliknaise suudlus“, „Cabaret“, „Helisev muusika“ ja „Hüljatud“.

08.01.2019