Uudista

Vanemuine annab kuus muusikalikontserti „Memory“

Vanemuise teater annab 7. – 17. jaanuarini Tartus, Paides, Tallinnas ja Jõhvis kokku kuus traditsioonilist muusikalikontserti „Memory“.

„Memory 2016“ kontserdikava koostaja, muusikajuht ja dirigent on Martin Sildos. Solistidena astuvad üles Koit Toome, Maria Listra, Birgit, Ele Millistfer ja Hannes Kaljujärv, samuti on laval Vanemuise kooriartistid German Gholami, Oliver Timmusk, Alo Kurvits, Katrin Kapinus ja Siiri Koodres.

Konferansjee on Hannes Võrno ning soliste saadavad Vanemuise Sümfooniaorkester ja bänd.

Vanemuine alustas väga menukas kujunenud kontsertidega tosin aastat tagasi. „Memory“ – sarja ellukutsujaks oli Tarmo Leinatamm. Printsiibiks on jäänud, et „Memory“  kavades kõlavad laulud on valitud Vanemuise teatri repertuaaris juba olnud, olevatest või ka tulevastest lavastustest.
Seekordsel „Memory’l“ kõlavad kaunimad palad muusikalidest „Jesus Christ Superstar“, „Ooperifantoom“,„West Side Story“, „Chess“, „Evita“, „Helisev muusika“, Sweeney Todd“, „Mamma Mia!“, Cabaret“, „Cats“ ja „Lotte Unenäomaailmas“.

„Memory 2016“ toimub 7., 8. ja 16. jaanuaril kell 19 Vanemuise suures majas, 9. jaanuaril kell 19 Paide Kultuurikeskuses, 10. jaanuaril kell 16 Estonia Kontserdisaalis ja 17. jaanuaril kell 16 Jõhvi Kontserdimajas. Tartu kontserdid on praeguseks juba välja müüdud.

04.01.2016