Uudista

Piletisaju kampaanias müüdi viimaste aastate rekordarv pileteid

Vanemuise teatri piletite soodusmüügi neljal päeval osteti kokku 26 643 teatripiletit, mulluse samaaegse kampaaniaga on see koguni 62% enam. Piletite müügitulu võrdluses on see teine parim tulemus viimase kaheksa aasta jooksul. 

Soodusmüügi ajal lunastatud piletitega täidaksid inimesed Vanemuise suure maja 700-kohalise teatrisaali 38 õhtuks, väikese maja 440-kohalise saali 60 õhtuks ning Sadamateatri kuni 200-kohalise saali lausa 133 õhtuks!

Vanemuise teater tänab publikut usalduse eest!

Populaarseim valik

Kõige enam pileteid osteti muusikalile „Nunnad hoos“, sellele järgnesid draamalavastus „Tõrksa taltsutus“, lastemuusikal „Sipsik“, balletilavastus „Pähklipureja ehk Imeline jõuluöö“ ning draamalavastused „Vennad Lõvisüdamed“, „Niskamäe naised“.

Müügiedetabeli esikümnesse mahuvad ka mitmed 153. hooaja uuslavastused: „Kolm pikka naist“, „Pisuhänd 2“ ja „Võrsed“. Nende vahel saatis piletimüügiedu ka komöödiat „Pangarööv“.

Enim kontserdipileteid osteti peagi toimuvale Hingedepäeva kontserdile ning Vanemuise sümfooniaorkestri kevadkontserdile.

Tantsu- ja balletilavastustest osteti enim pileteid balletilavastustele „Pähklipureja ehk Imeline jõuluöö“, „Luikede järv“ ning laste tantsulavastusele „Naksitrallid 2: rotid ründavad“.

Ooperi- ja operetilavastustest kõnetasid publikut kõige enam ooperid „Don Giovanni“, „Kaubamaja“ ja operett „Viini veri“.

Vanemuise Piletisadu toimus 14.–17. septembrini 2022, mil müüdi vähemalt 30% soodsama hinnaga pileteid kogu hooajaks.

Vanemuise teatri kõikide lavastustega saab tutvuda teatri repertuaaris.

21.09.2022