Uudista

Piletisadu langetab Vanemuises hindu

8.–11. septembrini saab Vanemuise 152. hooaja pileteid soetada vähemalt 30% soodsamalt. Piletisaju soodushinnad kehtivad Tartus ja ka Vanemuise külalisetendustele Viljandis, Paides, Tallinnas, Jõhvis ja Pärnus.

Vanemuise repertuaarile tasub pilk peale heita, sest Piletisaju perioodil on paljud piletid veelgi parema hinnaga. Lisaks on igal Piletisaju päeval veel eriti soodne päevapakkumine, mis avaldatakse Vanemuise kodulehel iga päeva hommikul.

Sooduspiletid on saadaval kodulehel www.vanemuine.ee, Vanemuise suure maja kassas ja piletite müügikohtades üle Eesti. Internetist ostes palume soodustuse saamiseks kindlasti valida rippmenüüst „Tavahind“ asemel hinnaklass „Piletisadu“.

Soodustusi ei liideta – korraga saab kasutada kas Piletisaju hinda või mõnda muud kehtivat soodustust. Kampaania soodushind ei laiene varasematele broneeringutele.

Lisainfo Vanemuise lavastuste kohta leiate kodulehelt. Küsimuste korral aitab lahkesti Vanemuise teatri kassa kassa@vanemuine.ee või 7440 165 (10.00-19.00).

Piletiostjatel palume tutvuda ja arvestada ka Vanemuise juhistega ohutuks teatrikülastuseks.

07.09.2021