Uudista

Piletisadu langetab hindasid

12.–15. jaanuarini saab Vanemuise teatris pileteid soetada vähemalt 30% soodsamalt. Piletisaju soodushinnad kehtivad ka Vanemuise külalisetendustele Tallinnas, Jõhvis ja Pärnus.

2022. aasta esimeses pooles esietendub Vanemuise teatris kaheksa uuslavastust. Sama arv uuslavastusi jõudis publiku ette ka möödunud aasta sügisel. Mängukavas on uut, aga ka algupärandile tuginevaid lavastusi, mille hulgast leiavad teatrirõõmu draama-, balleti-, ja ooperilavastuste ning kontsertide austajad.

Piletisaju ajal on kõik Vanemuise etenduste piletid vähemalt 30% soodsamad! Lisaks on igal Piletisaju päeval eriti soodne päevapakkumine, mis on hõlpsasti leitav Vanemuise veebilehel.

Soodustusi ei liideta – korraga saab kasutada kas Piletisaju hinda või mõnda muud kehtivat soodustust. Kampaania soodushind ei laiene varasematele broneeringutele.

Sooduspiletid on saadaval kodulehel www.vanemuine.ee, Vanemuise suure maja kassas ja piletite müügikohtades üle Eesti. Internetist ostes palume soodustuse saamiseks kindlasti valida rippmenüüst „Tavahind“ asemel hinnaklass „Piletisadu“.

Lisainfo Vanemuise lavastuste kohta leiate kodulehelt.

Küsimuste korral aitab lahkesti Vanemuise teatri kassa kassa@vanemuine.ee või 7440 165 (vastame telefonile kell 10-19). Piletisaju hinnad kehtivad 12.–15. jaanuarini 2022 ja sooduspiletid on saadaval kuni kohti jätkub!

11.01.2022