Uudista

Laupäeval toimub Vanemuise väikeses majas vestlusõhtu Vanemuise artistidega

Laupäeval, 15. aprillil kell 16 toimub hooaja viimane vestlusõhtu “Võtame hetke” Vanemuise väikeses majas. Sel korral kohtuvad ovaalsaalis publikuga näitleja Priit Strandberg ning ooperilaulja Valentina Kremen.

“Võtame hetke” on vestlusõhtu Vanemuise artistidega. Kui enamasti kohtutakse näitlejate, lauljate ja tantsijatega teatrisaalis nende rollide vahendusel, siis „Võtame hetke“ püüab leida vastused küsimustele, millised inimesed on artistid igapäevaselt väljaspool lava. Kohtumisõhtut juhib Vanemuise ooperisolist Reigo Tamm.

Üritus on tasuta ja piiratud kohtade arvu tõttu palume end eelnevalt registreerida Vanemuise teatrikassa telefonil 7440 165 või märkida end tulijaks Facebookis.

Hooajal 2015/2016 osalesid vestlusõhtutel Karol Kuntsel ja Rasmus Kull, Merle Jääger ja Merle Jalakas, Karmen Puis ja Külliki Saldre, Hannes Kaljujärv ja Simo Breede.

Sellel hooajal on publikuga kohtunud veel Reimo Sagor, Alo Kurvits, Pirjo ja Tanel Jonas, Kärt Tammjärv, Märt Jakobson, Andres Mähar ning Jaan Willem Sibul.

11.04.2017