Uudista

Laupäeval esietenduvad Vanemuises tantsulavastused „Crossroads. Step into the Light“

Laupäeval, 18. märtsil esietenduvad Vanemuise väikeses majas kaks lühitantsulavastust: Russell Adamsi „Crossroads“ ja Matthew Jordani „Step into the Light“.

„Crossroads“ on Suurbritannia lavastaja ja koreograafi Russell Adamsoni projekt, milles kõlab nii Barry White’i, Ray Charlesi, Christina Aguilera kui Riho Sibula jpt muusika.

Russell Adamson on andnud lavastusele nimeks Crossroads (Ristteed) ning näeb seda realiseerumas kui stiilide, emotsioonide ja oskuste kogusummat – risti-rästi on kõik, millest tants koosneb: tantsijad, emotsioonid, loominguline mõtlemine, eesmärk, koostöö, ballett, hip-hop, jazz ja palju muud…

„Step into the Light“ on vanemuislasest tantsija Matthew James Jordani esimene lavastus ning näitab publikule elavat muusikat, elurõõmsat õhkkonda ja steptantsu.

Matthew James Jordan: „Minu jaoks on publik saalis selleks, et ta saaks meelt lahutada ja toimuvat nautida. „Step into the Light” ei pane sind elu üle järele mõtlema, tal ei ole mingeid ülearuseid kõrvaltähendusi. Emotsioon, stiil, talent ja meelelahutus – see on kõik, mida vaja.“

„Crossroadsi“ lavastaja-koreograaf on Russell Adamson (Suurbritannia), kunstnik Mare Tommingas ja valguskunstnik Imbi Mälk.

„Step into the Lighti“ lavastaja-koreograaf, lava- ja kostüümikunstnik on Matthew James Jordan, valguskunstnik Imbi Mälk.

Laval on Vanemuise balletitrupp.

14.03.2017