Uudista

Koolivaheaeg Vanemuises

Sügisesel koolivaheajal jõuavad Vanemuise suurele lavale taaskord muusikalid „Helisev muusika“ ja „Detektiiv Lotte“. Teatri Kodus saab vaadata lavastusi „Armunud kastis“, „Pettson ja Findus“ ja „Kuldvõtmekese lugu“. Vanemuise suures majas saavad lapsed 1 tund enne etendust ning etenduse vaheajal koos Kollaste Kassidega meisterdada.

18. oktoobril kell 19 ja 26. oktoobril kell 16 etenduva muusikali „Heliseva muusika“ peaosas on Birgit Õigemeel, kes laulab kõigil selle hooaja etendustel.

Teatri kodus mängime 19. oktoobril algusega kell 12 lavastust „Armunud kastis“, seda vaatama ootame lapsi alates 5ndast eluaastast.  22. oktoobril toimuvad lastelavastuse „Pettson ja Findus“ kaks etendust algusega kell 11 ja 18.
Tantsulavastust „Kuldvõtmekese lugu“, millest võtavad osa ka Vanemuise Tantsu- ja Balletikooli õpilased, saab vaadata 23. oktoobril kell 18.

Üle pika aja on jälle laval ka koeraplika Lotte koos sõber Brunoga. Muusikal „Detektiiv Lotte” Gerli Padariga peaosas etendub 25. oktoobril algusega kell 12. Talvisel koolivaheajal, 3. ja 4. jaanuaril lustib Lotte aga Nordea Kontserdimajas Tallinnas.
Vanemuise teater soovib kõigile elamusterohket koolivaheaega!

17.10.2014