Uudista

Aprillikuus on pensionäridele kõik Vanemuise etenduste piletid 9€!

APRILLIS KÕIGILE VANEMUISE APRILLIKUU ETENDUSTELE TARTUS ON PENSIONÄRIDELE PILET 9 €.

Pimedad talvekuud on möödas ning päikselised päevad meelitavad üha rohkem õue ja aeda. Kuid kui toimekatele kätele on näputööd antud, ei saa ka nooruslikku meelt unustada.

See on täpselt paras aeg teha istutamisplaanide, kevadise suurpuhastuse ning asiste argitoimetuste kõrvale ruumi meelelahutuseks, võtta kaasa head tuttavad ja kosutada meeli õhtuga täis elamusi. Või lausa mitmega, sest oleme kõik piletihinnad langetanud kuni neli korda soodsamaks. Seega tasub kasutada võimalust juba täna ja osta või mitu!

Piletite soetamine ise on väga lihtne: valid Vanemuise teatri kassas või kodulehel meelepärased Tartus toimuvad etendused, kinnitad soodustuse ning ongi olemas.

Valikus on hulgaliselt põnevat teatrit ehk enam kui 15 lavastust, vastavalt meeleolule või huvile: draamadest näiteks intellektuaalne ja vaimukas „Arkaadia“, raamatute lembusest ja ajatutest armastuslugudest rääkiv „Põlenud mägi“, muutuvate aegade ja inimsuhete keerukust kajastav „Perekond Linden“ ja palju teisi.

Tantsu- ja muusikasõpru rõõmustavad julgelt kaasakiskuv jazzi- ja steptantsulavastus „Crossroads. Step into the Light“, romantiline ballett-draama „Klaver“ või hoopiski uus ja ajalooline Eesti enda ooper „Tulleminek“. Viska pilk peale ja rõõmusta jürikuul kehale-vaimule lisaks ka meeli!

Küsimuste korral aitab lahkesti Vanemuise teatri kassa: 7440165 või  kassa@vanemuine.ee

03.04.2017