Uudista

Aastalõpu Piletisadu Vanemuises

Laupäevast, 27. detsembrist on nelja järgneva päeva jooksul soodusmüügis piletid kõigile Vanemuise teatri selle hooaja etendustele.

Piletisaju käigus saab pääsmeid osta täishinnast soodsamalt ja mida pikemalt oma teatriskäiku ette planeerida, seda soodsamaks kujuneb pileti hind.

Igal Piletisaju päeval on Vanemuise teatri suure maja kassas erinev ja eriti soodne päevapakkumine. Suure maja kassas ootab piletiostjaid ka loosiratas.

Vanemuise etenduste soodushinnad kehtivad ka Tallinnas Nordea Kontserdimajas ja mujalgi Eestis toimuvate Vanemuise ringreisietenduste puhul. Piletisaju raames broneerimist ei toimu ning Piletisaju soodustused ei laiene varem tehtud piletibroneeringutele. Piletisaju ajal kehtivad ka muud soodustused (pensionärid, õpilased, ISIC- ja ITIC-kaardi omanikud), mis on arvestatud täishinnast.

Soodushinnaga pileteid saab osta Vanemuise teatri suure maja kassast, samuti Piletilevi, Piletimaailma ja Ticketpro (Nordea Kontserdimaja etendustele) müügikohtadest üle Eesti. Soodushinnad kehtivad ka kõigi kolme piletimüügisüsteemi internetikeskkonnas. Internetis algas Piletisadu laupäeva öösel kell 00.01 ning lõpeb teisipäeva hilisõhtul kell 23.59. Netipileti ostjatel palume jälgida hinna valikul kindlasti rida “Piletisadu”, mitte “Tavahind”.

Piletisaju ajal saab soodsamalt osta ka Vanemuise suvelavastuse „Obinitsa“ pileteid. Kauksi Ülle ja Ain Mäeotsa kahasse kirjutatud näidend „Obintisa“ on eepiline lugu ühest seto perest läbi 100 aasta. Lavastab Ain Mäeots ning mängitakse seda Obinitsas 2.-12. juulil 2015.

Samuti saab Piletsaju ajal osta pileteid „Ooperifantoomi“ lisaetendustele 2., 3., 5. ja 6. mail Tartus Vanemuise suures majas.

Piletisaju ajal on Vanemuise suure maja kassa avatud kella 10-19!

27.12.2014