Nunnad hoos

L 28. nov 19:00 Suures majas
P 29. nov 16:00 Suures majas
T 01. dets 19:00 Suures majas
K 02. dets 19:00 Suures majas
N 10. dets 19:00 Suures majas
R 11. dets 19:00 Suures majas
L 12. dets 19:00 Suures majas
N 17. dets 19:00 Suures majas
R 18. dets 19:00 Suures majas
L 19. dets 19:00 Suures majas

Nunnad hoos

Muusikal

Touchstone Pictures’i muusikalise komöödia, Joseph Howardi „Sister Act” ainetel

„Nunnad hoos“ on lausa suurepärane muusikaline komöödia! Kaheksa Oscariga pärjatud helilooja Alan Menkeni sädelevad meloodiad täidavad energiaga õhtuid ja publikut – kirikuskäimine pole iial enne olnud sedavõrd lõbus! Võib vist öelda küll, et „Nunnad hoos“ on „pühapäevahommikune palavik“!
Selle muusikali lavastamine on minu jaoks ühe unistuse täitumine ning asjaolu, et ma saan seda teha Eestis ja Vanemuises, teeb mulle rõõmu. Hindan ja armastan väga samanimelist mängufilmi Whoopi Goldbergiga peaosas ja olen üsna kindel, et meie lavastus tuleb vähemalt sama lustakas ja energiast pakatav! Selle nimel hakkab tööle suurepärane meeskond. Mul on väga hea meel, et minu lavastatud  muusikal „Hüljatud“ sai sooja vastuvõtu osaliseks ja nüüd mul on au, vastutus ning suur tahtmine panna end proovile muusikalise komöödiaga – ootan esietendust juba väga!
Samuel Harjanne, lavastaja

„Nunnad hoos“ („Sister Act“) on 1992. aasta hittfilmi põhjal valminud hoogne muusikaline komöödia, mille mõnusad rütmid on loonud kaheksakordne Oscari-võitja, helilooja Alan Menken. See heatujumuusikal nomineeriti viiele Tony auhinnale, sealhulgas parima muusikali tiitlile.

Kui diskodiiva Deloris Van Cartier satub mõrva tunnistajaks, võetakse ta „pahade poiste“ eest kaitse alla ja seda teadaolevalt kõige kindlamas kohas – kloostris! Ilmselgelt on libanunna vaated vastuolus nii kloostri jäiga elustiili kui ka kloostrit juhtiva abtissi omadega. Oma lauluoskusega inspireerib Deloris kirikukoori ja puhub kogukonnale sisse uue elu, kuid seda tehes langeb ka hoolikas maskeering. Varsti ollakse Delorisel jälil!

Esietendus 28.11.2020 Vanemuise suures majas

Muusikali „Nunnad hoos“ esitatakse koostöös MUSIC THEATRE INTERNATIONAL’iga (MTI Europe), kellele esitatav materjal kuulub.

www.MTIShows.com

Esituskeel: eesti
Tablool: inglise, soome
Nutiseadmes: inglise, soome

Hoogne gospelmuusika, tempokad sündmused ja liigutav lugu sõprusest!


Helilooja Alan Menken
Laulusõnad Glenn Slater
Libreto Cheri Steinkellner & Bill Steinkellner
Täiendavad materjalid Douglas Carter Beane

Lavastaja Samuel Harjanne (Soome)
Kunstnik Karmo Mende
Muusikajuht ja dirigent Taavi Kull
Muusikajuhi assistent ja koormeister Ele Sonn
Koreograaf Gunilla Olsson Karlsson (Rootsi)
Valguskujundaja Märt Sell (Rakvere Teater)
Tõlge eesti keelde Aapo Ilves ja Mario Pulver
Lavastaja assistent-produtsent Heli Anni
Helirežissöör Toomas Paidra
Koreograafi assistent- repetiitor Matthew James Jordan

Osades Tanja Mihhailova-Saar, Merle Jalakas, Rasmus Kull, Kalle Sepp (ETA revüüteater „Starlight Cabaret”), Kärt Anton, Karin Tammaru (Teater Endla), Milvi Luik, Silver Laas, Norman Salumäe, German Gholami, Simo Breede, Egon Laanesoo, Alo Kurvits, Risto Orav, Oliver Timmusk, Ele Millistfer, Linda Kanter, Katrin Kapinus, Siiri Koodres, Eve Kivisaar, Kaja Ilmjärv, Luule Veziko, Helen Hansberg, Inge Õunapuu, Merle Aunpuu, Carine Jessica Kostla, Andra Aus, Matthew James Jordan

Vanemuise sümfooniaorkester ja bänd