Loe

Vanemuine sai uue turundusjuhi

Raimu Hanson, Tartu Postimees

Raimu Hanson, Tartu Postimees

Vanemuise turundusjuhi ametikohalt Tallinnas Vene teatrisse novembris sedasama tööd tegema asunud ja esmaspäeval sealsamas direktoriks nimetatud Jaanus Kuke asemel on Vanemuises tema töökohustused endale saanud Ave Svarts, kelle Vanemuise reklaami- ja müügiosakonna juhi ametisse asumist põhjendas teatrijuht Paavo Nõgene sellega, et ta on end tõestanud kui võimekas juht.

«Et me oleme soovinud seada teatri reklaami- ja müügitulemuste osas veelgi kõrgemaid eesmärke, on ta igati hea ja sobiv persoon sellele ametikohale,» lisas Nõgene. «Vanemuisel läheb hetkel väga hästi, aga ma olen kindel, et meil saab minna veelgi paremini.»

Ave Svarts juhatas seni Tartu raeplatsil mullu oktoobris kuninganna Silvia teenindamisega kuulsaks saanud Pierre´i kohvikut. Ta on olnud ka Londoni hotelli juhataja ja Atlantise restorani direktor.

Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli eesti filoloogia erialal (1999) ja Võru Kreutzwaldi gümnaasiumi (1993).
Ave Svartsi sõnade kohaselt on iga müügitöö põhimõtteliselt samalaadne, kuid teatri reklaami- ja müügitöö erineb toitlustuse ja majutuse samalaadsest tööst selle poolest, et on mitmeplaanilisem.
Jaanus Kukk viibib praegu puhkusel ja asub Vene teatrit juhtima 16. jaanuaril.

09.01.2008