Loe

Vanemuine lõpetab aasta suurejoonelise balliga

Vanemuise Välksõnum

Vanemuise Välksõnum

Vanemuine korraldab 30. detsembril üheaegselt nii teatrimajas kui ka kontserdimajas toimuva suurejoonelise aastalõpuballi.

Vanemuise aastalõpuball pakub oivalist võimalust nautida Vanemuise artistide ja külaliste esinemisi ning hoogsate valsiviiside saatel jalga keerutada. Teatrijuht Paavo Nõgene sõnul on Vanemuisel kujunenud heaks traditsiooniks korraldada aasta lõpus kireva programmi ja parimate esinejatega ball. „Vanemuise ball on hea koht, kus koos oma lähedaste ja sõpradega tähistada lõppeva aasta ärasaatmist,“ rääkis Nõgene.

Vanemuise teatri- ja kontserdimaja erinevates esinemispaikades astuvad ballipubliku ette Vanemuise sümfooniaorkester Tarmo Leinatamme juhatusel, Mart Sander ja tantsuorkester Bel Etage, Karl Madis ja Karavan, Supernova ning Liisi Koikson.

Ballipubliku ette jõuab Vanemuise draamatrupi etteaste „Vanemuise teatrijuhid läbi aegade“, mille lavastab Rein Pakk. Teatri balletitrupi poolt toob lavastaja Ruslan Stepanov lavale balletishow „Karrrmen!“. Muusikatruppi esindab Offenbachi gala, kus musitseerib Vanemuise sümfooniaorkester peadirigent Mihkel Kütsoni juhatusel.

Balli juhivad Lydia Koidula ja Kaarel Ird.

21.12.2009