Loe

Täna lõpeb Vanemuises piletisadu

Tartu Postimees

Vanemuise teater pakkus reedel ja laupäeval teatrikuu märtsi etendustele pileteid kuni poole odavamalt. Piletisajuks nimetatud turundustegu lõpeb täna.
«Teatrikuu on teatriinimestele nagu pikk pidupäev,» selgitas Vanemuise turundusjuht Jaanus Kukk. «Peole kutsutakse alati ka külalisi, ja et see küllatulek inimestel natuke libedamalt läheks, otsustasimegi teha sellise sooduspakkumise.»
Piletisaju kahel esimesel päeval osteti ühtekokku üle 2300 pileti. Tavalistel müügipäevadel ostavad teatrihuvilised turundusjuhi andmetel 700-800 pääset.
Täna ei ole enam ühtegi piletit võimalik saada ühelegi «West Side Story», «Suure kurja hundi» ja «Salemi nõidade» märtsikuisele etendusele, mida on mängukavas vastavalt viis, kolm ja kaks.
Samuti ei ole võimalik osta pileteid 6. märtsi «Mesimehe», 16. ja 19. märtsi «Veronika otsustab surra» ning 17. märtsi operetigala «Ah, ilma naisteta…» etendusele. Kahe muusikalikontserdi «Memory» piletid on ammu otsas.
Vanemuise pressiesindaja teatel saab sooduspileteid osta ka täna, piletisaju viimasel päeval Vanemuise teatri kassadest ning kogu Eestis Piletimaailma ja Piletilevi müügikohtadest.

28.02.2005