Loe

Soodsaid teatripileteid jätkub reedeni

Tartu Postimees

Eile algas ja reede õhtuni kestab Vanemuise piletite soodusmüük nendele etendustele, mis on mängukavas jaanuari algusest mai lõpuni.
Teatri suures majas seisis lõuna paiku piletisabas veerandsada inimest. Vanemuise müügijuhi Maarika Pokineni sõnul oli järjekorras hommikust alates olnud pidevalt paarkümmend teatrihuvilist.
«Sõltuvalt etendusest teeme kuni 50-protsendilist allahindlust,» ütles Pokinen. «Olgu see Vanemuise kingitus lõppeva aasta puhul.»
Eriline edu saatis eile selliseid lavatöid, mis ei ole veel esietenduseni jõudnud – «Tähed hommikutaevas» ja «Vabamõtleja». «Uuemad lavastused, mis seal salata, on praegu populaarsemad,» märkis müügijuht.
Menukad olid eile ka komöödiad «Sekstett à la carte» ja «Tuletikke laenamas». Mõned teatrihuvilised kasutasid aga võimalust osta odavamaid pileteid nendele veel nägemata lavastustele, mis Vanemuise väikese maja aprillis algava remondi tõttu mängukavast välja arvatakse.
Sooduspileteid saab osta Vanemuise kassadest ning Piletilevi ja Piletimaailma müügikohtadest üle kogu Eesti. Vanemate lavastuste piletite eest tuleb välja käia kuni pool tavalisest hinnast, uuemate puhul saab soodustust 10–20 protsenti.

28.12.2005