Loe

Muusikaligalale lisas sära Broadway täht Tony Vincent

Raimu Hanson, Tartu Postimees

Raimu Hanson, Tartu Postimees

Kolmandat aastat järjest «Memory» nime kandva muusikaligala tänavune peaesineja on Broadway muusikalitäht Tony Vincent.

Vanemuise teatrijuht Paavo Nõgene tõstis tema olulisust esile asjaoluga, et Tony Vincent on laulnud 1200 korda «We Will Rock You» peaosa nii West Endis kui ka Las Vegases.

«Memory» kontserdil astusid ja astuvad publiku ette ka Siiri Sisask, Gerli Padar, Janika Sillamaa, Hannes Kaljujärv, Koit Toome ja Lauri Liiv, et laulda tipplugusid sellistest menumuusikalidest, nagu «Ooperifantoom», «Chess», «Viiuldaja katusel», «Minu veetlev leedi», «West Side Story», «Evita», «Aida», «Jesus Christ Superstar» ja «Cats». Kaasa tegid ja teevad Vanemuise sümfooniaorkester ja ooperikoor ning rokkbänd Tarmo Leinatamme dirigeerimisel ja Mart Sanderi konfereerimisel.

Muusikalimuusika tõmbab endiselt saalid täis. Eile Vanemuise kontserdimajas antud päevane «Memory» kontsert oli kuulajatest tulvil ning õhtuse oli reserveerinud Hansapank. Peaaegu et võimatu on praegu piletit saada ka neil, kes tahavad muusikalitähtede laulust lähemal paaril nädalal osa saada Estonia kontserdisaalis ning Pärnu ja Jõhvi kontserdimajas.

22.01.2007