Loe

Muusikal “Evita” etendub taas

VANEMUISE VANEMUISE

VANEMUISE
VÄLKSÕNUM

31. jaanuaril aastal 2014 toimub Vanemuise suures majas algusega kell 19 muusikali „Evita“ taasesietendus. Nimiosa mängib Evelin Võigemast. 

Andrew Lloyd Webber´i „Evita“ taasesietendus toob lavale kolm uut osatäitjat: Eva Peróni rollis näeme Evelin Võigemasti (Tallinna Linnateater), Juan Peróni osas Kalle Seppa ning Peróni armukesena Kristiina Renserit.
Kuigi tegemist on suuresti 27. novembril 2009. aastal esietendunud „Evita“ versiooniga, on lavastaja Georg Malvius (Rootsi) sisse viinud ka mõned muudatused. Kvalitatiivselt on muutunud ka lavastuse valguskujundus, sest valguskunstnik Palle Palmél (Rootsi) on Vanemuise laval võimalus kasutada üht Euroopa moodsaimat valgusparki, mida uuendati alles möödunud aastal.

Kandvamates rollides astuvad selgi korral üles Vaiko Eplik (Che) ja Aivar Tommingas (Magaldi). Lavastuse muusikajuht ja dirigent on Tarmo Leinatamm ning kaasa teevad Vanemuise sümfooniaorkester, balletirühm, ooperikoor ja live-bänd.

Hooajal 2013/2014 annab Vanemuine kokku neliteist „Evita“ etendust, neist 4 Tallinnas Nokia Kontserdimajas ja 10 Vanemuise suures majas. Mitmed etendused on juba praeguseks välja müüdud.

31.01.2014