Loe

Mõnikord on hea, kui lubadust ei pea

Christel Karits, Äripäev

Christel Karits, Äripäev

Veidi rohkem kui nädal tagasi kinnitas Vanemuise teatrijuht Paavo Nõgene, et seekordne muusikalikontsert “Memory” jääb tõepoolest viimaseks.

Seekordne “Memory” oli senistest kõige stiilsem ja kokkukõlavam. Kas loobus Tarmo Leinatamm oma ideest naeratada viienda “Memory” plakatil või oli see publiku tungiv soov, mis väljendus püstiseisvates saalitäites ja lõputuna tunduvas aplausis – igal juhul otsustas Nõgene elu üle järele mõelda.

Tulemusena täidab Vanemuise teater inimeste soovi ja jätkab jaanuarikuiseks traditsiooniks saanud “Memory” sarja.

Paavo Nõgese sõnul tingis selle otsuse tõepoolest asjaolu, et “Memory” kontserdid on nelja aastaga leidnud endale nii palju tänulikku publikut, kelle tulevikku suunatud ootusi ja lootusi oleks teatril tänamatu petta.

“Viimaste nädalate jooksul on teatri poole pöördunud palju inimesi, kes soovivad “Memory” kontserdisarja jätkumist ka tuleval aastal.

Ja kui saalitäis rahvast tantsib kontserdi viimase lisaloo ajal kaasa, siis milleks lõpetada nii ülevaid emotsioone pakkuv ettevõtmine,” selgitas Nõgene.

Nii et tänu publikule, kes end “Waterloo” saatel teatrijuhi südamesse tantsis ja nüüd väärilise vastutasu saab!

Kestvate ovatsioonidena on lavalolijad oma tänu juba pälvinud. Muide, seekordne “Memory” oli senistest kõige stiilsem ja kokkukõlavam. </p>

25.01.2008