Loe

«Memory» peaesineja on Broadway täht Tony Vincent

Inna-Katrin Hein, Postimees

Inna-Katrin Hein, Postimees

Vanemuise teater annab jaanuaris ja veebruaris Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhvis kokku kaheksa muusikalikontserti «Memory», mille peaesineja on Broadway täht Tony Vincent.

Vanemuise peaprodutsendi Paavo Nõgene sõnul on Tony Vincenti esinemine kahtlemata tähelepanuväärne muusikasündmus. «Tema mastaapi näitab kas või see, et Tony Vincent laulis muusikali “We Will Rock You” esietendusel nii Broadwayl kui ka West Endis,» sõnas Nõgene.

Lisaks Tony Vincentile, kelle esinemist sai eesti publik nautida möödunud suvel Tallinna lauluväljakul toimunud Webberi-galal, astuvad «Memory» kontsertidel üles Siiri Sisask, Gerli Padar, Janika Sillamaa, Hannes Kaljujärv, Koit Toome ja Lauri Liiv. Kaasa teevad Vanemuise sümfooniaorkester, ooperikoor ja rockbänd. Dirigeerib Tarmo Leinatamm ja konferansjee on Mart Sander.

Kontsertidel kõlavad hitid sellistest armastatud muusikalidest nagu «We Will Rock You«, «The Phantom of The Opera», «Chess», «Viiuldaja katusel», «Minu veetlev leedi», «West Side Story», „«Evita», «Aida», «Jesus Christ Superstar» ja «Cats».

«Eriti teeb meele rõõmsaks see, et lisaks pealinna publikule saavad seekord selle Broadway kuulsuse laulmist nautida ka Tartu, Pärnu ja Jõhvi kandi inimesed,» lisas Nõgene.

21. jaanuaril toimub muusikalikontsert «Memory» Tartus Vanemuise Kontserdimajas, 28. ja 29. jaanuaril Tallinnas Estonia Kontserdisaalis, 4. veebruaril Pärnu Kontserdimajas ja 12. veebruaril Jõhvi Kontserdimajas. Vanemuine korraldab muusikalikontserti «Memory» kolmandat aastat.

06.11.2006