Loe

Marvi Vallaste: „See oli väga ilus hetk.“

Jaan Olmaru, Tartu Ekspress

Milline oli esimene reaktsioon, kui sulle Iti rolli pakuti?

See oli väga ilus hetk. Istusin maha ja mõtlesin rahulikult asjad läbi – unistused täituvad. Tuleb uskuda ja unistada ja siis on kõik võimalik.

Mis on olnud prooviperioodil kõige raskem?

Raske on minna lavale ja olla kohe Iti. Olla kogu aja kohal, keskenduda. Ja kui see õnnestub, siis avastan laval “neid päris hetki” ja see tunne on kirjeldamatu.

Kas film on seganud rolli loomist?

Film ei ole kindlasti seganud mind ja vaatan “Nukitsameest” enne esikat ühe korra veel. Pigem ongi hea, kui olen kogu aeg asja sees. Loen, vaatan multikaid ja lasteetendusi teatris ja lastefilme. Usun, et mind on see palju aidanud.

Kas esietenduse närv on juba sees?

Me teeme Laura Petersoniga kahe peale Iti rolli ehk siis esietendus on mõlemal nagunii. Minul on elu esimene esietendus. Loomulikult pabistan enne seda, kuid närv on pigem hea.

Millega veel praegu tegeled?

Esinen siin-seal, erapidudel enamjaolt. Teen kaasa ka Eesti Laulu konkursil. Suur eesmärk on toimima saada oma bänd, millega proovid kohe-kohe algavad.

Miks ilmatüdruku ametist loobusid?

Elu mängis ette uusi väljakutseid. Ma ei plaaninudki seda tööd igavesti teha.

Kas selle rolliga võiks alata sinu näitlejakarjäär?

See on tore küsimus ja lihtne vastus olekski, et jah, selle rolliga võiks alata minu näitlejakarjäär. Aga ma olen kahe jalaga maa peal ja tean, et asjad päris nii ei käi, et nüüd võtan kätte ja olengi näitleja. Eelkõige on minu ambitsioon olla laulja ja selleks, et asjad läheksid nii, nagu mina tahan ja ma saaksin oma unistused teoks teha, selleks tuleb veel palju tööd teha.

04.03.2010