Loe

Alina Karmazinal töised mesinädalad

SLÕhtuleht

Samal päeval, kui Vanemuise näitlejatar Alina Karmazina abiellu astub, sõidab ta kohe Kreetale, osalemaks seriaali «Kodu keset linna» võtetel.
Tuleva nädala laupäeval on 24-aastasel Alinal ülikiire graafik. Kõigepealt registreeritakse tema abielu ning napi kahe tunni pärast võtab ta koos värske abikaasa, ärimehest Alekseiga, suuna Kreetale. «Kahekesi läheme ning ma ei usu, et ma pean Kreetal kogu aeg tööd tegema,» kõneleb Alina, kel seebiseriaalis täita Steni pruudi Marina roll. «Nad lubasid meile, et paar päeva on täitsa vabad.»
Alina lisab, et vene rahvusest Aljošaga (23) on nad koos olnud kaks aastat, mis tema hinnangul just pikka staaži ei tähenda. «Eelmise kaaslasega olin veel kauem koos,» muigab ta.
Kuidas aga Tallinnas kodu loonud ja Tartu teatris töötav Alina edaspidi töö- ja pereelu korraldab, ei tea ta veel isegi. Seni on Tartus proove tehes lihtsalt korteri üürinud ning etendustele Tallinnast kohale vuranud. «Ostsime just Tallinnas korteri,» räägib ta. «Tööd on algaval hooajal palju – kolm uut rolli ning väga palju etendusi.»
Vähemasti ei sõltu ta enam rongidest-bussidest, sest sõidab nüüdseks juba ise Tallinna-Tartu maanteel. «Juhiluba on mul juba kuu aega,» lisab ta. Maanteed ennast kodu ja koduteatri vahel hindab ta «sihukeseks tihedaks».

19.08.2005