Külasta meid

Parkimisinfo

Vanemuise suur maja (Vanemuise 6) 

Parkimiseks saab kasutada Tartu Ülikooli raamatukogu ees asuvat parklat ja kohtumaja parklat (Kalevi 1) (tasuta kell 18.00-01.00). Küll ei ole võimalik enam parkida kontserdimaja kõrval asuvale tänavalõigule, sest seal asuvad jalgrattarajad.

Samuti ei pääse publik enam autoga Vanemuise suure maja ette, sissesõit on tõkkepuuga suletud. Sellise korraldusega kindlustame, et kõigi teatrikülastajate saabumine suurde majja on esinduslik ja turvaline. Lisaks väldime sel moel parkimist selleks mitteettenähtud kohtadele. Vanemuise teatri suure maja ees olevad parkimiskohad on mõeldud etendustegevusega seotud inimestele.

Teatrikülastajad saavad autost väljuda tõkkepuu ees oleval tänavalõigul ja autojuht saab auto panna mõnda järgnevatest parkimiskohtadest: Tartu Maakohtu parkla (tasuta kell 18.00-01.00), Vanemuise tänav, Tartu Ülikooli raamatukogu parkla.

Vanemuise teatri väike maja (Vanemuise 45a)

Parkimiseks saab kasutada Tartu Ülikooli loodusmuuseumi taga asuvat parklat (Vanemuise 46) õhtustel etendustel ja nädalavahetustel (väljasõites avaneb tõkkepuu automaatselt). 
Väikese maja ees on võimalus peatuda sõitjate peale- või mahaminekuks. Teatrimaja ees enam parkida ei ole lubatud. Märgistatud on 2 kohta liikumispuudega inimese sõiduki parkimiseks. Autojuht saab parkida kogu Vanemuise tänava ulatuses vastavalt linna parkimistavale (B-piirkond). Parkida võib ka lühikese jalutuskäigu kaugusel asuvale Tiigi ja Õpetaja tänavale.

Lühikese jalutuskäigu kaugusel väikesest majast asuvad parklad:
Riia 26a (Hektor Design hosteli taga)
Vaksali tn raudteeäärsel parkimisala (Vaksali 12b ja 2d)
Tartu Biotehnoloogia Park (Tiigi 61b)
Tartu Pauluse kiriku kõrval asuv parkimisala (Riia 27)
Õpetaja tn parkimisala (Õpetaja 9a)

Täpsemalt saab parkimiskohtade ning nende kaugusega teatrimajast
tutvuda kaardil:

Tutvu Tartu linna parkimisalade kaardiga.

Sadamateater (Soola 5b)

Sadamateatrist paari minuti jalutuskäigu kaugusel asuvad Soola tänava T5 parkla (Turusilla parkla) ja Väike-Turu tn 2 parkla (Sadamaturu parkla).

Teatri kodu (Lutsu 2)

Teatri Kodu asub Tartu vanalinnas tasulise parkimise alal A-piirkonnas. Parkimine on tasuline E – R 08.00-18.00.

Parkimisinfo bussidele

Tartu linnas on parkimine tasuline E – R 08.00-18.00. Parkimistsoone vaata siit.

Turismibusside tasuta parkimiskohad Tartu linnas on tähistatud kaardil bussiikooniga.
Vt Parkimiskaarti

Õhtuste etenduste eel on parkimine Tartu linnas avalikel parkimisaladel tasuta. Tartu linna parkimisinfoga tutvu siin: www.tartu.ee/Parkimine-tartus