Thriller – Tribute to Michael Jackson

Thriller – Tribute to Michael Jackson

Kõige olulisem, mis aitas mul luua seda pöörast showd, oli üks sõna, ehk miski, mis oli Michael Jacksonil alati olemas – „maagia“. Oleme siin, teie ees, et anda au ja tervitada Michael Jacksonit kõikide hingeminevate hetkede eest, mida ta on meie ellu toonud. Elagu „maagia“!

Cedric Lee Bradley , lavastaja

„Thriller – A Tribute To Michael Jackson“ on mõeldud neile, kes hindavad popikuninga enda väärilist, jõulist ja külmavärinaid tekitavalt efektset showd – Michael Jacksoni parimad lood miksituna erinevate tantsustiilidega üheks suureks plahvatuslikuks vaatemänguks!

Michael Jacksonil oli maagiline võime publikut puudutada, ennastunustavalt kaasa elama panna. On hetki, kui sa tead, et kuuled või näed midagi erakordset, midagi, mis puudutab sinu unistusi ja võib korraga ühendada ja sütitada kõiki saalisistujad – see ongi „Thriller – A Tribute To Michael Jackson“!

Esietendus 7. juunil 2013 Vanemuise suures majas

Vaata ETV uudislõiku lavastusest

Kuula intervjuud lavastaja Cedric Lee Bradley´ga (salvestatud 30.05.2013)

 

Fotod Alan Proosa

  

  

  

  


Thriller

Tribute to Michael Jackson

 

Lavastaja ja koreograaf Cedric Lee Bradley (USA)
Muusikajuht ja dirigent Tarmo Leinatamm
Kunstnik  Mare Tommingas
Valguskunstnik Palle Palmè (Rootsi)

Video- ja arvutigraafika Janek Savolainen
Graffiti Pirados Studios

Osalevad Semy, Tanja Mihhailova, Gerli Padar, ansambel Noorkuu, Kaire Vilgats, Dagmar Oja, Susan Lilleväli, Lauri Pihlap, Vanemuise balletiartistid ja live-band!