Sinatraga kuu peale

Sinatraga kuu peale

84-aastane Davy fännab Frank Sinatrat, kuid lisaks Sinatrale on tal kaks hooldajat – Francis ja Loretta. Neil kahel naisel on tükk tegemist nii omavahel kui oma geniaalsete ideede elluviimisega. Elu on tegelikult päris hea, kuigi mehed on juhtumisi lorud ja naabrimutt passib akna peal.

Kui kaugele on valmis minema kaks üldiselt heatahtlikku ja moraalset naist kui neid ahvatleb võimalus natuke teenida? Risk on ju väike ja midagi eriti hullu nad ei tee. Pealegi on see raha peaaegu nende oma. Eriti kui neil on seda raha ka hädasti tarvis…

Alguses on paar head ideed, kuidas seda valutult korraldada, nii et kõik on õnnelikud. Tõesti – lenda või kuu peale. Seejärel läheb vaja vaid kahe piisavalt meeleheitliku koduperenaise fantaasiat, et end lõplikult sisse mässida. Ja siis päästab ainult jumal… või oli see Sinatra?

Kui täituksid vaid kõik soovid, olgu Sinatraga või ilma.

Esietendus 10. aprillil 2015 Rakvere Teatri suures saalis.


Autor Marie Jones
Lavastaja Ivo Eensalu
Kunstnik Mae Kivilo
Tõlkija Andra Aaloe
Osades Ülle Lichtfeldt ja Tiina Mälberg

HEA TEATRIKÜLASTAJA!
Näitleja haigestumise tõttu ei toimu R 27. jaanuaril kell 19 etendus “Sinatraga kuu peale” Tartu Sadamateatris. Rakvere Teater vabandab oma vaatajate ees tekkinud ebamugavuste pärast.

KORRALDAJA

SA Rakvere Teatrimaja
Kreutzwaldi 2 a
Rakvere 44314
rakvereteater(ät)rakvereteater.ee