Onu Remuse jutte

Onu Remuse jutte

06.05.2020 “Onu Remuse jutte” etendus suures majas jääb ära.

Täpsem info piletite ümbervahetamise ning tagastamise kohta meiliaadressil piletikassa@endla.ee või telefonil +372 442 0666 (seoses erakorraliste muudatustega on kassa telefon väga hõivatud).

Ükskord ammu aega tagasi elasid Rebaseonu, Jänkuonu, Opossum, Kilpkonnapreili ja paljud teised toredad loomad kõik kenasti mestis metsas. Onudeks, preilideks ja emandateks kutsuti neid sellepärast, et nemad olid enese arvates kõik hirmus tähtsad. Ja seda juba päris pisikesest peale, kui nad veel kõik kenasti Mägraemanda juures koolis käisid. Mägraemand armastas piimast ja suhkrust koorekompvekkisid keeta, kui kõik väikesed onud ja preilid oma koolitükkisid hästi teadsid ja tundsid. Kui keegi aga miskit ulakust tegi või narritempusid harrastas, siis oli Karuemanda juurde minek kindel. Karuemand nimelt oli karmi käpaga koolijuhataja ja tema juurest ilma suurema pragamiseta pääsu polnud. Kui Karuemand muidugi just poole pragamise pealt tukkuma ei jäänud, mida ka õige tihti ette tuli.

Üks on aga üsna kindel – koorekompvekkisid ja pragamist jagus metsaloomade maailma üsna võrdsel hulgal ning just neist juhtumistest, mis kompvekikeetmise või pragamiseni viisid, täna juttu tulebki.

 

Esietendus 11. detsembril 2019 Endla Teatri Suures saalis.


Autor Joel Chandler Harris
Dramatiseerija Urmas Lennuk
Alusteose tõlkija Valter Rummel
Lavastaja Peep Maasik (TEMUFI)
Kunstnik Jaanus Laagriküll
Valguskunstnik Ivar Piterskihh
Muusikaline kujundaja Kaarel Kuusk
Koreograaf Egely Pruuli (TÜ VKA)

 

Osades Meelis Rämmeld, Sten Karpov, Carmen Mikiver, Jane Napp, Ireen Kennik, Kadri Rämmeld, Ando Loosaar

 

 

 


 

Piletid Piletimaailmast.

 


 

 

KORRALDAJA

SA Endla Teater
Keskväljak 1
80010 PÄRNU
Kassa tel 442 0666