Märter

Märter

23.03.2020 “Märter” etendus Sadamateatris jääb ära.

Märtsis ja aprillis ära jäävate etenduste piletid jäävad kehtima vabalt valitud Endla Teatri 2020. aasta etendustele (sh väljasõiduetendused).
Pileteid saab ümber vahetada kuni aasta lõpuni.

Täpsem info piletite ümbervahetamise ning tagastamise kohta meiliaadressil piletikassa@endla.ee või telefonil +372 442 0666 (seoses erakorraliste muudatustega on kassa telefon väga hõivatud).

Üksikemaga kasvanud Benjamin on esmapilgul täiesti tavaline teismeline – käib koolis, joob sõpradega õlut, piilub tüdrukuidki. Aga siis keeldub ta ujumistunnis osalemisest. Õpetajad peavad seda teismelise kapriisiks, ema kahtlustab narkootikume ja omal moel on mõlemal õigus – Benjamin on leidnud Jumala. Vastused kõigile tema küsimustele on varjul Piiblis ning tänu pühakirjale teab poiss, mis on õige ja mis vale. Jumala sõnast saab vahend, millega võidelda kogu maailma puhtuse eest. Kuidas aga tulevad noormehes tärganud usufanatismiga toime tema sõbrad, ema ja õpetajad?

Lõbusast pahaendeliseks arenev „Märter“ uurib, kui kaugele ulatub meie tolerants kokkupuutel ekstremismiga.

 

Esietendus 13. oktoobril 2018 Endla Teatri Küünis.


Autor Marius von Mayenburg
Tõlkija Laur Kaunissaare
Lavastaja Ervin Õunapuu
Kunstnik ja muusikaline kujundaja Ervin Õunapuu
Valguskunstnik Margus Vaigur
Videokunstnik Argo Valdmaa

Osades Sander Rebane, Tambet Seling, Ireen Kennik, Priit Loog, Meelis Rämmeld, Karin Tammaru, Lauri Mäesepp, Birgit Landberg

 

 


 

Piletid Piletimaailmast.

 


 

 

KORRALDAJA

SA Endla Teater
Keskväljak 1
80010 PÄRNU
Kassa tel 442 0666