Lotte Unenäomaailmas

Lotte Unenäomaailmas

Priit Pajusaare lastemuusikal

“Lotte Unenäomaailmas” juhatab vaatajad jänes Adalberdi unenäkku, kus võib kohata nii kõikvõimalikke kummalisi tegelasi – alustades üleannetutest ustest ning lõpetades lootusetult ühte põimunud kinga ja kohvitassiga – kui sattuda kõikvõimalikesse rohkem või vähem pentsikutesse situatsioonidesse. Lühidalt öeldes osutubki Unenäomaailma lõksu jäänud Adalberdi päästmine üle ootuste värvikaks ja haaravaks seikluseks.

Seda, millist rolli on mänginud ja mängivad Lotte-lavastused laste tutvumisel muusikateatriga või teatriga üleüldse, ei saa kindlasti kuidagi alahinnata. Sest fantaasiarikaste narratiivide, mida on vürtsitatud vaimukate laulutekstide ja meeldejäävate meloodiatega, populaarsus, on olnud muljetavaldav. Ja sama on lugu ka Lotte-sarja neljanda lavastusega.
Mihkel Truman, kultuur.err.ee

Esietendus Vanemuise suures majas 28. novembril 2015

Lotte on tore kangelane, kes meeldib nii lastele kui vanematele – lahke ja südamlik, ent ometi kamba hing. Seiklused seekord Unenäomaailmas!

KAVALEHT

Vaata lisaks Lotte ettevalmistusi seiklusteks Unenäomaailmas

 


Idee autorid Heiki Ernits, Janno Põldma
Lavaversiooni autorid Heiki Ernits, Janno Põldma, Tanel Jonas, Janek Savolainen
Helilooja Priit Pajusaar
Laulusõnad Leelo Tungal
Lavastaja Tanel Jonas
Muusikajuht ja dirigent Martin Sildos
Dirigent Taavi Kull
Kunstnikud Rosita Raud ja Iir Hermeliin
Koreograaf Janek Savolainen
Valguskujundaja Tõnu Eimra

Osades Linda Kolde, Jaanus Tepomees, Rasmus Kull, Jaan Willem Sibul, Pirjo Jonas, Lauri Liiv, Markus Dvinjaninov või Veiko Porkanen, Hedi Maaroos, Marin Mägi–Efert (Rakvere Teater), Tanel Jonas, Matis Merilain, Alo Kurvits, Oliver Timmusk